Sayfa 25/534 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. son görünüm böyle. Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku

son görünüm böyle. Bence..
    Sn Tıfıl tillerson t3 ideal kodunu paylaşabilir misiniz.

3. Sn TIFIL Benim iznimi almadan bir sürü ideal kodunu nereden elde ettiğinin hesabını vereceksin unutma .... !

4.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    hocam 2 veya 3 lü tepe için yabancının tekrar malın altına girmesi gerekir.
    Adamlar 5 ten 4 e kadar 52 milyon lot mal boşalttılar. ort alsan 4.50 eder. e zaten ordayız.
    he çok daha çok yukarılar hedefleniyorsa 5.50 - 6 gibi mümkündür
    bence bistin düştüğü günlerde endexten bağımsız hareket çekerek % 5 - 6 yapmalar
    sanki mal boşaltma hareketleriydi. şu an daha çok trade yapılıyo gibi.
    siz ne dersiniz ?
    Ben geçen de diğer topicte söylemiştim.bu kağıt 1 den kalktı diye bu adamların malının maliyeti bir lira değil.Enflasyon karşısında belki de hiç karları yok gariplerin.Sistem tepede ve satarsak 3 te alırız soluğu AMA adam satmıyor işte.vardır bir bildiği diyelim.Kanallara çok riayet ediyor bu şerro.

KRDMD KANAL

Sistem kısmı dün verdiğim direnç üzerinde ama küçük sapma yaparsak sarı direnci de geçmeli.Büyük ihtimal bugün o sarıda kapanış gelebilir.Grafik bölümünde de yine sarı okla belirttiğim yer 4.74 ve ilk hedef olabilir.Şimdilik senaryo bu bende.

Evet geldim buraya, bütün iyi insanlar burda

Sayfa 25/534 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •