Special Days Image
Sayfa 4/534 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. krdmdhaftalık görüntü

Krdmd haftalıkta güzel bir destekte kapandı.!20 dakikalık grafikte de güzel bir dip yapmıştık.60 dakika da dibi yukarıya çevirmek üzere.Tüm periyotlara bakınca aylıktaki muazzam yükseliş görüntüsü ile birlikte bakınca aşaüıdaki senaryo kafama yattı

krdmd senaryo

bugün ve yarın 4.70 lere hızla gidip oradan yeniden aşağı dünkü dip seviyelerine salınım ve diğer hafta 4 leri gören ama haftalık görüntüyü de bozmamak için yeniden 5.26 tepesini hedefleyen bir krdmd hayal ettik.bakalım neler olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    garan haftalık

normal şartlarda en diplerde bu da ama NŞA da geçerli bu dediğim.

Eğer endeks genel piyasanın beklediği gibi 82 leri görecek olursa garanti de dibin dibine gider mi gider.Pazartesiden itibaren piyasa normalleşmez ve bu hafta gördüğü en düşük seviye altına inecek olursa 52000 nihai hedef olur.ben bunun olma olasılığını zayıf görsem de yukarıdaki senetlerdeki devasa zirvelerde oluşumuz beni tedirgin ediyor.
    garan haftalık son durum

çizdiğim grafikten farklı az daha düştü bankalar.bankalardan da en kötü durunı garanti idi.bence son çizimde de görüldüğü gibi sıkıntı yok halen.

3. Genel manada bakınca bu piyasa buralardan sağlam bir yükseliş yapacak sanki ama taban oluşturmaya devam etmek için çeşitli taklalar atıyor sanki.Eğer düşmeye devam edecek olursa ilk sayfada verdiğim gibi xu100 endeks için ciddi bir düşüş dalgası olacak ki buna izin vereceklerini halen düşünmüyorum.

4. krdmd fena değil ama bugünlük istediğim gibi de değil.Yarın 4.7x lerde kapatacam longları diye umuyorum.

Bugün için ise 41-44 arası önemli.O bölgede kapat aşağıdan aç yapabilirim.

5. krdmd günlük ters

kendim dahil AYU ruhlu arkadaşlar için ne kadar güzel düşüş var ve sanki son dönemdeki 5.26-3.88-5.18 ve 4.17 hareketlerinde ne de güzel bir obo yapıyor değil mi ?

6. thyao 120 uzak çekim

thyao 120 yakın çekim

120 dakikalıklar hissede tepe noktaya ulaştı.Burası kırılırsa yukarıya doğru yeni zirveler bile konuşulabilir ama KIRILMAZSA?

işte bu yüzden thyao yakın stop ile short giriyorum bir miktar.

7. kapattım thyao shortları.iştah var halen bunda.

krdmd sabah açıldığı seviyeye geri geldi maalesef ama beklemeye devam edeceğim.

8. Krdmd ye yuh diyecem şimdi. Amma sıktı haa

Sayfa 4/534 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •