Sayfa 422/534 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. Endekste 88400 aşağı gecilmedikce artık yeni bir dip olasılığını DÜŞÜNMÜYORUM değerli arkadaşlar.

92800 üzerinde bir kapanış geldi cuma günü. Pazartesi yine yeşil bir gün yapıp geriye destek teyit için donebiliriz ANCAK bunu net olarak bilme şansımız hiç bir zaman yok. O yüzden artık alınan hisse ya da hisseler her ne ise bence yıl sonu rallyisi için yatıp beklemek en doğru karar olacaktır.

2. Eğer beklediğim yükseliş gelecekse de küçük hisseler yerine thyao, eregl, krdmd, trkcm gibi sanayi hisseleri ve tabiki bankalar başta gelir. Daha sonrasında küçük spekülatif hisseler hareket ederler.

Normal şartlarda 99-100 aralığı, olumlu haberlerin biraz daha pompalanması durumunda 105-107 aralığı olasılığının yüksek olacağı bir hafta yaşanabilir. Eğer bu olursa, yurt dışı borsaların o anda geldikleri noktaya bakarak, tamam mı devam mı diyeceğim.
    Temelde 3 farklı sayım var ki üçü birden Sn faCe nin yayınladığı videoda var. Bunların ikisi bizim siyah ve kırmızı senaryolar. 3. sayım ise tam bir boğa sayımı. 3. sayıma göre düşüş bitmiş, 1 ve 2. dalgalar bitmiş, 3. dalga ile ralli başlamış düşüncesi var. HO ların durumu nedeniyle bu sayım bana pek mantıklı gelmiyor ama bu piyasada olmaz olmaz.
    Ben hala siyah senaryodan yanayım yani 100-107 arası bir yerde B biter, C ile yeni dip arayabiliriz diye düşünüyorum hala.
    Bu nedenle bu hafta benim için zor bir hafta olacak. Eğer görebilirsek 100-107 arası hisseleri bırakabilirim yeni sahiplerine.

4. VOB 15. Bu düşeni aşarsa 125 binler hedefe girebilir. YTD

VOB 5

5. s.a. Gününüz aydın kazancınız daim olsun.
    KRDMD(Vadelisi)

Pivot: 321
    Destekler:312 - 294 - 285
    Dirençler: 339 - 348 - 366 Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

6. Endeks ve hisseler eğer iyi takip edilmişse seans içi düzeltmeler yapıyorlar. Bu tam da rally özelliği bence. Bugün de yükseliş devam edecek görülüyor. Bol kazançlar.

7. Şuan ky psikolojisi aynen şu: " Bu kadar yükselişe muhakkak düzeltme gelmeli." " Ben artık buradan long açmam." şeklinde. İşte bu olduğu için düzeltme ertelenecek. Bugün ve hatta yarın da düzeltme gelmeyecek bence. Ne zaman ky " acaba mı" derse ya da mc'den dolayı stoplar çalışırsa işte o zaman coşku gelir ve düzeltme ve yatay sürece gireriz. Sonrasında ralli devam eder. Shorttan uzak duracağım, long devam bir süre daha.

8. s.a. Gününüz aydın kazancınız daim olsun.
    KRDMD(Vadelisi)

Pivot: 329
    Destekler:321 - 314 - 306
    Dirençler: 336 - 344 - 351 Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 422/534 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •