Sayfa 428/534 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

dow
    kısa vade düşse de
    orta vade çıkışa devam sinyali var.

aylık

dax

aylık
    11000 altına düşmedikçe
    çıkış kanalı içinde kalır.

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Abi elliot dipsiz bir kuyu anladığım kadarıyla. Sağlam elliotçu olmak için diğer bazı indikatörleri kullanmak teknik analiz işini yalayıp yutması lazım. İşe direk elliottan başlayan taklaya gelir.
    Aynen öyle eliotu bir türlü anlayamadım. Ama yapan arkadaşlarıda takdir ediyorum. Mesela saraylı abi bir keresinde viopta dalgalı bir günde canlı canlı pozisyonlarını ve analizlerini yazmıştı. Indikator sistem felan degil bildigin eliot sayimiydi.guzel sistemde yazardi o ayri bir mevzu kendisi zaten muhendisti diye hatirliyorum.Bir gunde 6 yada 7 pozisyon açmıştı toplamda 6bin puan almisti. Adami o gun piyasa yapici sandim ne yalan soyleyim.aldigi yerden piyasa yukarı gidiyordu sattığı yerden aşağı. Bi yerde yaziyorsa okumak goruslerini bilmek isterdim.

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Sayın jas birde saraylı nicki ile yazan iyi bir eliotcu vardı. Hissenette yazardı. Bir donem Sosyal medyada veya herhangi bir blogta yazıyor mu.
    Evet, hisse net'te yazan bir gurup arkadaş (ki ben de vardım içlerinde), hisse net'i bırakmış, Sn saraylı'nın blogunda yazmaya başlamıştık. Çok kaliteli ve faydalı bir gurup idi. Bir süre sadece paylaşımlarla devam etti bu süreç. Hatta Sn Saraylı, Sn Taka, Sn Yalın ve Sn baboli'den o blog aracılığı ile çok şey öğrendim. Sonra bazı sıkıntılar oldu ve gurup dağıldı. O günden beri Sn saraylı'nın hiç bir yerde yazısı ile karşılaşmadım.

Aynen öyle eliotu bir türlü anlayamadım. Ama yapan arkadaşlarıda takdir ediyorum. Mesela saraylı abi bir keresinde viopta dalgalı bir günde canlı canlı pozisyonlarını ve analizlerini yazmıştı. Indikator sistem felan degil bildigin eliot sayimiydi.guzel sistemde yazardi o ayri bir mevzu kendisi zaten muhendisti diye hatirliyorum.Bir gunde 6 yada 7 pozisyon açmıştı toplamda 6bin puan almisti. Adami o gun piyasa yapici sandim ne yalan soyleyim.aldigi yerden piyasa yukarı gidiyordu sattığı yerden aşağı. Bi yerde yaziyorsa okumak goruslerini bilmek isterdim.
    Tek başına EW ile işlem yapmak ocak batırabilir. Bunun olduğunu gördüğüm için yazıyorum. Şanslıymışım ki sadece gördüm, yaşamadım.

Sistemde yazıyordu. Doğru hatırlıyorsun. Eliotcuydu ayrica. Forumda da öğretmeye çalıştı ama ben bir türlü eliotu beceremedim. Anlayamadım.
    Hisse net'te kodunu verdiği sayısız sistem vardı. Kod veren ender tenikçilerdendir ve çok iyi bir EW cidir. Sorularımla epeyce bunaltmıştım Sn Saraylı ve Sn Taka'yı.

Son olarak, kabaca
    20 Eylül - 1 Ekim, yukarı Ba,
    1 Ekim - 30 Ekim, aşağı Bb,
    30 Ekim - xxxxx, yukarı Bc
    yapısı devam ediyor
    diye düşünüyorum.
    Eğer bu doğru ise, Ba zirvesini geçmemiz gerek.

Yazmayı unutmuşum, Bb dibi altına inersek, çok büyük olasılıkla yukarıdaki senaryo, yani siyah senaryo (ve doğal olarak 3. sürpriz ralli senaryosu) çöker, kırmızı senaryo tek başına kalır.
    Son düzenleme : JAS; 10-11-2018 saat: 19:10.

Sayfa 428/534 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •