Sayfa 468/534 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Tüm Dostlara Merhaba,
    Petkim'i vermeseydin be Dostum.
    Bu kadarla bitmez görünüyor bu hareket.
    Petkm temettü verecek sanırım yaz döneminde. O dönemde bir rally ile 6 üzerine bir hareket bekliyorum doğrusu ama şuan buralar kafi onun

2. 87300 altına aldı yine 87300 kapadı. Ben biraz umitlendim bugünden. Pozlar duruyor. Hayırlısı bakalım.

3. Ne 87300 ve arkadaş. Bugün de 88 üzerine gidip yine 87300 e geldi kapadı endeksi. Yarın da bugünün tersi olacak sanırım. Aşağı açıp yukarı yapabilir endeks. Eksi açarsa ve toplama gayreti başarılı olursa 89 civarları gibi günü kapatabilir ANCAK kırmızı açılış yavaş olursa öğleden sonra 85 altında da günü kapatabilir. Ben malimi korumaya devam.ediyorum ÇÜNKÜ aşağıda çok yol olmadığını düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

4. Grafiklere dikkatlice yeniden baktım. Birinci ihtimal daha kuvvetli geldi gözüme. Güçlü bir kapanış bekleyelim bakalım palacandan

5.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

haftalık xu100 önemli olduğunu düşünüyorum 115257 altındaki haftalık kapanışlara dikkat edilmeli ...
     Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

xu100 haftalık güncel grafik ...

peki ne olabilir 107948 altındaki haftalık kapanışlarda 80.000 hedef olabilir ... haftalık kapanışlarda şuan için denge rakamı 107948 mutlaka takip edilmeli bence ...
    [/img]https://i.hizliresim.com/jgEOr9.png[/img]

XU100 güncel ...

haftalıklarda hali hazırda sat sinyali devam etmekte . grafikte kabaca 80k düşüncem vardı lakin şuan bence olası 82.963 güçlü bir destek olacak diye düşünüyorum .

6. Aşağı hrdefler her trend dönüşü çok konuşulur. Evet aşağıda hedefler de görülüyor ama KANAATİM mal topluyor büyük oyuncular. Yaz ayları güzel geçecek sanki bizim için.

7.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku
    [/img]https://i.hizliresim.com/jgEOr9.png[/img]

XU100 güncel ...

haftalıklarda hali hazırda sat sinyali devam etmekte . grafikte kabaca 80k düşüncem vardı lakin şuan bence olası 82.963 güçlü bir destek olacak diye düşünüyorum .
    ferdi baba gel senle 81 binde anlaşak mı

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Aşağı hrdefler her trend dönüşü çok konuşulur. Evet aşağıda hedefler de görülüyor ama KANAATİM mal topluyor büyük oyuncular. Yaz ayları güzel geçecek sanki bizim için.
    Pazar fiyatlarına bakarsak (en azından bulunduğum yerde) ciddi gerileme var. Enflasyonun düşeceği, faizlerin gerileyeceği bir ortamda da borsa en azından ciddi tepki yapmayacaksa, satıp, uzun süre buralara uğramamak lazım.

Sv hpy,
    Şu indikli grafiğini günlük ve haftalık verebilir misin.

Sent from my Lenovo P1a42 using hisse.net mobile app

Sayfa 468/534 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •