Sayfa 497/534 İlkİlk ... 397447487495496497498499507 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    tekirdağ
    Gönderi
    141
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ayrılık zamanı geldi. 1.2 centte görüşünceye kadar tüm Dostlara bol kazançlar diliyorum.
    1.2 cent olana kadar işlem yapmayacağım.ben bu fiyatları bu konjonktürde çok abartılı buluyorum.max 97777 görür ve bu rakam tersine dönene kadar borsaya bulaşmam

2. Bana kalirsa dolar ağza alınmayacak rakamlara düşecek önümüzdeki süreçte. Borsa da tam.tersi.

3. Mal kapmak için ağacı salladıkça sallıyorlar. Her satış ve geri alma çabası lot azalımı olarak geri dönmeye başladıysa durmak kıpraşmamak en iyisi. Minder dışına atılmayın. Yemeyin bu oyunları.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Pazartesi güzel bir hareket olacak. Kırmızı mı yeşil mi yaşayıp göreceğiz. Ben inandım. İ-NA-NA-CAK-SIN dedim bir kere, geri dönmem.

5.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Pazartesi güzel bir hareket olacak. Kırmızı mı yeşil mi yaşayıp göreceğiz. Ben inandım. İ-NA-NA-CAK-SIN dedim bir kere, geri dönmem.
    Yeşil diyorum. İnanıyorum short tayfa da inanacak. Ama umarım 100 bindeyken degil de buralarda inanırlar

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Bana kalirsa dolar ağza alınmayacak rakamlara düşecek önümüzdeki süreçte. Borsa da tam.tersi.
    hpy
    iyi niyetine ve pozitif bakışına hayranım.
    ama bu dow aylık grafik
    bende öyle demiyor.

dolar

haftalıkta
    yeni bir rallinin işareti var

8. Dxy orta vadede sata, eur usd ala geçmişken o işler bence artık uzun bi süre zor. Hpy ın düşüncesinin iyi niyetle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bence rasyonel akılcı bir bakıştan ileri geliyor. Umut ederek inşallah maşallahlık bir sekilde baktıgını dusunmuyorum

Sent from my RNE-L01 using hisse.net mobile app

Sayfa 497/534 İlkİlk ... 397447487495496497498499507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •