Sayfa 501/534 İlkİlk ... 401451491499500501502503511 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    sabah cumadan gelen shortları kapadım long oldum sonra da shorta geçtim yavaş yavaş da arrtırdım ve şuan full short oldum.Bu endeks 105xxx e de gidecek ama yorumlayıverin gari dediğim grafiklerde benim yorumum kısa vadede düzeltme gelmesi yönünde.O yüzden full shorttyım ve içim rahat.İ-NA-NA-CAK-SIN ama bu sefer düşüşe hpy
    Bu endekste iyi cesaret. 100 üzerine almadan satıcaklarını sanmıyorum ama bakalım

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ayrıca dolar aylarca kendine gelemez artık. İşi bitti bence

3. Tepede kendine marj yaratması için düşüş ya da yatay süreç lazım. Bugünkü coşku güzel ama bir süre tepede kendini rahatlatması lazım. Onun için de bu shortlar kazanç sağlar diye düşünüyorum. Hayırlısı

4. Garan Günlük Uzun Vade

görüldüğü gibi indikatöre göre tepe noktaya gelmiş.Bu daha da gidemez demek değil.Buradan yatay bile olsa düzeltme yapması demek.Sistemin gideceği yer kalmadığı için bu seviyelerde ' yav gidiyor bu' ' gidiyor la short açmayalım' diyen ky yanlış düşünceye girdi.Buralarda long olunacak pozisyon alınacak zaman değil demek bu.Öncelikle düzeltme yapmalı diyor garanti günlük grafik.

5. Garan Günlük Kısa Vade

Bu da aynı grafiğin yakın çekim kısa vadesi.Burada mavi ile belirttiğim Pozitif Uyumsuzluk ne kadar bariz bir yükseliş habercisiymiş.İşte ben bu yüzden İ-NA-NA-CAK-SIN demiştim ve borsayı yukarı taşıyacak grafiklerde gördüğüm PU'lar neticesi demiştim o lafı.Şuan grafikler en tepeye geldi.Buradan ya düşmeli ya aşağı eğimli yatay süreç yaşanmalı.Geleceği bilme şansımız yok ama geçmişte yaptıklarından yola çıkarak gelecek için yön bulma çalışmalarımız devam ediyor.

Dün ve önümüzdeki süreçte g20'de trump yaptırım yok dedi, hadi artık engeller ortadan kalktı vs gibi düşünceleri kafamızdan silmeliyiz.Haberler grafikleri takip eder her zaman.Eli kulağında olumsuz bir haber ile ansızın düzeltme yapabiliriz.

!05xxx hedefinden vaz mı geçtim peki? Elbette grafiklerimdeki görüntü son neticeyi verse de ben düzeltme sonrası 105xxx endeks beklentisini taşımaya devam ediyorum.

6. Moody's bankalar kırılgan haberi geçti endeks eksiye geçti. Buna gulmeyim de neye güleyim ben

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    o boşluk dolmadan 100 bin üzerinde yükselişe devam edebilir mi !!!

benim gördüğüme göre 100 binden ziyade direnç 100800 civarı üzerinde yerleşmedikçe duralar direnç..

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8. 100800 herkesin dilinde. Orayı paldır küldür geçerlerse işte shortlar o vakit sıkıntıya girer epey. Yükseliş daha bitmedi bence.

Sayfa 501/534 İlkİlk ... 401451491499500501502503511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •