Sayfa 502/534 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    sıkıntılı bölgedeyiz...

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2. Doların hareketlerini takip ediyorum. Pozum short, endeks tepede ve düzeltme yapacak, bunu biliyorum ANCAK bu dolardan çok iskillendim. Duzeltmeden daha feci birşey de gelebilir diye düşünmeye başladım. Öyle 48 -60 falan beklemiyorum ama 90 altına bile inebiliriz. Şüphelerim devam ediyor ve edecek. Var birşeyler ama bakalım çözebilecek miyiz!

3.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    sıkıntılı bölgedeyiz...

Güzel bir çalışma olmuş. Elinize sağlık.

4. Xu100 240' lık Uzak Çekim

Xu100 240'lık Yakın Çekim

Görüyorsunuz.Anlatmaya gerek var mı? NU da yapmış, daha ne yapsın düşmesi için?

İ-NA-NA-CAK-SIN hpy.

5. O kadar konuşup, yazıp çizip şimdi çok farklı yazacam ama yazmak zorundayım.

Şimdi benim İ-NA-NA-CAK-SIN sistemim günlük periyotta tepeye geldi. Haftalık ve aylık aşağılarda FAKAT beklediğim şey düzeltmeyi geçecek gibi hareketler görüyorum piyasada. Gelen karışık haberler algılarımla oynamış olabilir ama ben de 1.2 cent beklemeye geçecek gibiyim. Piyasa düzeltme yapacak. Bunu net görüyorum ama bu yeni aya başlarken bıraktığımız gapi kapamaktan daha öteye geçecek gibi düşünmeye başladım. Short devam kısaca. İ-NA-NA-CAK-SIN hpy İ-NA-NA-CAK-SIN.

6.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    O kadar konuşup, yazıp çizip şimdi çok farklı yazacam ama yazmak zorundayım.

Şimdi benim İ-NA-NA-CAK-SIN sistemim günlük periyotta tepeye geldi. Haftalık ve aylık aşağılarda FAKAT beklediğim şey düzeltmeyi geçecek gibi hareketler görüyorum piyasada. Gelen karışık haberler algılarımla oynamış olabilir ama ben de 1.2 cent beklemeye geçecek gibiyim. Piyasa düzeltme yapacak. Bunu net görüyorum ama bu yeni aya başlarken bıraktığımız gapi kapamaktan daha öteye geçecek gibi düşünmeye başladım. Short devam kısaca. İ-NA-NA-CAK-SIN hpy İ-NA-NA-CAK-SIN.
    Hoppala ne shortu. 1.2 cent mi naptınız ne ettiniz eyvah ben hala long devam diyorum düşüşler alım fırsatı diyorum. Tek başıma mı kaldım gene

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu arada pozisyonum yok. Bir miktar hisse sadece. Vadeliyi kenardan izliyorum. Kısacası pozisyon psikolojisinde değilim pek.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    O kadar konuşup, yazıp çizip şimdi çok farklı yazacam ama yazmak zorundayım.

Sanki düşüş olacak ama bu sefer bankalardan daha çok sanayi hisseleri düşecekmiş gibi başıda tüpraş çekebilir. Tuprasda %10 12 lik düşüş gelecek gibi.

Sayfa 502/534 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •