Sayfa 503/534 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Sanki düşüş olacak ama bu sefer bankalardan daha çok sanayi hisseleri düşecekmiş gibi başıda tüpraş çekebilir. Tuprasda %10 12 lik düşüş gelecek gibi.
    Cikmayanlar daha çok düşer doğru dedin Karaca.

2.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Hoppala ne shortu. 1.2 cent mi naptınız ne ettiniz eyvah ben hala long devam diyorum düşüşler alım fırsatı diyorum. Tek başıma mı kaldım gene

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vallahi düzeltme gelecek olsa böyle oyalar mi bu meret tepede. Aniden basar düzeltme biter kafayı kaldırır ama şuan tam tersi yukarı yapacak da salmiyor izlenimi veriyor. E bu izlenim varsa da düşer bu . Jas dostum 1.2 cent diyordu. Biz de gözü aşağı çevirdik işte.

3. Endeks ben tepe dedikten sonra çok kivranmaya başladı dikkat ederseniz. Bu gece de dereime çalıştım ve gördüğüm şu. Xu100 grafiği kafasını hafif aşağı çevirmiş durumda. Yarın imkan bulursa ( bulmak isterse) 101 üstüne bile atabilir endeks. ANCAK garan baktığımda o kafayı aşağı çevirmedi. Bugün de piyasayı domine etti ve seans sonuna doğru kafayı kaldırarak en tepeden günü tamamladı. En son bu hareketleri yaptığında piyasa feci gumlemisri. Long ya da hisse tasimam şu durumda. Short devam diyorum nqcizane. Hayırlı geceler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5. Cumartesi gününe MB başkanının görevden alındığını yerine yeni bir ismin atandığını duyarak uyandık. Piyasa tepede, dolar dipte. Ne edecekler bakalım?

6. Dolar geçen hafta yaptığının tersi olarak artı gap ile açıldı. Mb başkanı görevden alındı ondan sanıyor herkes. Oysa borsa tepe yapmıştı, dolar da dipte idi indikatörume göre.

Şimdi gelelim bu hareketin ne yapacağına. Anlık takibe devam etmek şartı ile borsanın yeniden 83 lere kadar ineceğini düşünüyorum ben. Ordan yine yukarıya 100bin üstüne hareket bekleyecez büyük ihtimalle. Bol bereketli bir hafta olması dileğimle.

7.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Dolar geçen hafta yaptığının tersi olarak artı gap ile açıldı. Mb başkanı görevden alındı ondan sanıyor herkes. Oysa borsa tepe yapmıştı, dolar da dipte idi indikatörume göre.

Şimdi gelelim bu hareketin ne yapacağına. Anlık takibe devam etmek şartı ile borsanın yeniden 83 lere kadar ineceğini düşünüyorum ben. Ordan yine yukarıya 100bin üstüne hareket bekleyecez büyük ihtimalle. Bol bereketli bir hafta olması dileğimle.
    Ana duseni kiramaz ise 84 binlere bir yolculuk yuksek ihtimal gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ana duseni kiramaz ise 84 binlere bir yolculuk yuksek ihtimal gibi.
    Aynen öyle bir şey tospa hocam. Herşey güzel olacak inşallah.

Sayfa 503/534 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •