Sayfa 467/534 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. 2019 Ocak ayı en düşük 87300 idi. 2019 en yüksek değeri de 105 binler. Dün en dibe çok yaklaştı. Bugünden itibaren İstanbul seçimleri sonuna kadar yeniden 105 lerin görülebileceğini düşünüyorum artık ben. Dün biraz maliyet yaptım, bugün gün sonuna doğru biraz daha maliyetlenecem sanırım. 87300 altına inerse de stoploos uygulayacam. Herkese bol bereketli kazançlar.

2. Dün kapanışa yakın biraz daha mallandim. Haftaya yukarı olacak bence endeks. Rally için bir süre daha yatay devam edebilir büyük resim. Sonrasında daha sağlam bir rally bekliyorum. 87300 altına inilirse yeni değerlendirme yapmak gerekir. Bunun dışında 105 hedefini koruyacağını.

3. Hisse bazlı düşününce de krdmd de long oldum cuma günü. Petkm vardı elimde onları verdim.

4.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Hisse bazlı düşününce de krdmd de long oldum cuma günü. Petkm vardı elimde onları verdim.
    Hpy hocam Krdmd için kısa vadeli satım fiyat hedefiniz nedir?
    Mahsuru yoksa paylaşır mısınız?
    Teşekkürler,saygılar.

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Hisse bazlı düşününce de krdmd de long oldum cuma günü. Petkm vardı elimde onları verdim.
    Tüm Dostlara Merhaba,
    Petkim'i vermeseydin be Dostum.
    Bu kadarla bitmez görünüyor bu hareket.

Çok uzun bir aradan sonra VİOP sayfasına gönderdiğim geyik dışındaki tek yazıyı buraya yapıştırıyorum.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Aynı düşüncede olmakla birlikte çoğu zaman TL-lineer grafların bile iş yaptığını düşünürüm.
    Hatta takip için lineer grafa çizdiğim 2-3 çizgi şu anda iyi kötü bilgi veriyor.
    Çizgileri tartışmayacağım (yani bu nasıl trend çizgisi diye sormasın kimse)

U100 ve U30

Bu çizgilere göre eğer kamyonu devirmezlerse U100 için 83000,
    şarampole gidersek 71000 dip gibi görünüyor.

Yakında anlarız çalışıp çalışmadıklarını.

Son olarak,

verdiğiniz grafta ve benim yukarıda verdiğim TL-graflarda,
    RSI'nin durumu ve birçok indikatördeki 2008 benzerlikleri çok tedirgin edici.

Aslında tedirgin olmamız gereken şey aşağıdaki tablo. Hayaldi gerçek oldu.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    En son düşüncemi de yazıp gideyim:

Enflasyonun (çakma da olsa) düşeceğini (düşük gösterileceğini),
    bu hafta başından itibaren tepki sürecinin başlayacağını düşünüyorum.
    97000-98000 aralığı (en kötü olasılıkla 95000) hedef gibi görünüyor bana.
    MB nin abuk sabuk işler yaptığı bu ortamda nasıl olur bilemem ama indikatörler (özellikle günlük), benim böyle düşünmemi sağlıyor. Günlükte ikili dip, 5h ta ise bariz pozitif uyumsuzluk var.
    Bu da Bist'in iyi kötü bir tepki yapacağını söylüyor bana.

6. Sayın jas xu 100 çizgileriniz doğru. Acaba noktasal mi? Tşk

7.  Alıntı Originally Posted by Gurkan35Tr Yazıyı Oku
    Hpy hocam Krdmd için kısa vadeli satım fiyat hedefiniz nedir?
    Mahsuru yoksa paylaşır mısınız?
    Teşekkürler,saygılar.
    3 TL den aşağı vermeyi düşünmüyordum doğrusu. Fakat 87300'un dün aşağı kırılıp bugün sanki b.kunda boncuk bulmuş şekilde bankaları alarak yeniden yukarı çıkılmasına pek anlam veremedim. 87300 kırılmış görülüyor. Ve yarın alımların devamı gelmezse cekilebilirim kenara.

8. xu100 aylık

2008 kriz eşiğine gelmiş durumda endeks. 87300 ün bana göre anlamı vardı ama aşağı geçildi. bugun üstüne atsa da işkillendirdi beni.yine de grafikten görüleceği üzere buralar uzun vade için alım fırsatı için uygun yerler orta uzun vadede.

Sayfa 467/534 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •