Sayfa 493/534 İlkİlk ... 393443483491492493494495503 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. Hayatta tüm yaşadıklarımız içinde durum fıkrada olduğu gibi bakış açımızla alakalıdır. Borsa tamamen algı üzerine hareket eder. Ben gelen bu not indiriminin ve daha birçok ekonomik verinin fiyatların içinde olduğunu ve güzel günler için alım geleceği düşüncesine sahibim. Not indiriminin algı bozmaktan başka bir işe yaramayacağını daha önce gelen indirimlerle ve negatif izlemelerle zaten bu düşüşün fiyatlandığını düşünüyorum. Pazartesi gelecek eksi açılışlar olursa da bu benim ancak ve ancak biraz daha moralimi bozabilir. Daha fazlası olmaz. Pozlarıma sahip çıkma kararı aldım. Bu aldığım.karar yalnızca beni bağlar. Zaman herşeyi gösterecek bize. İnşallah herşey güzel olur.

2. 23 Haziran seçimlerinin sonucunu bu hafta almaya başlayacağız bence. Neyi nasıl değiştirir, İmamoğlu kazanırsa nasıl algılanır Yıldırım kazanırsa nasıl algılanır bu hafta anlamış olacağız bence.

3. Not indirimine rağmen, borsa için her şey çok güzel olacak evet.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Not indirimine rağmen, borsa için her şey çok güzel olacak evet.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buralardan da aşağı doğru inmeleri demek hiper enflasyon demek, Venezüella ayarında bir ülke olacağız demek. Buna izin verilecek mi? Şuan borç içinde kıvranan koleleştirilmis halk hiper enflasyon ile kendini kuş gibi hafif hissetmiş olacak. Hiçbir şeyi kalmayacak. Borç derdi de bitecek. Ben Türkiye'de buna izin verileceğini hiç düşünmüyorum. Ama düşünen olacaktır ve onlar satacaklar benim gibi düşünenler de alacaklar. Hayırlısı ile herşey güzel olsun istiyorum bende

dow

aylık grafik.
    bu sarı çizgi aslında ayak
    ama son aylarda baş olmuş.
    bu ne ayak .?

6. Usd not haberine aşırı tepki vermedi. Gece açıldığından beri yatay seyrediyor. Endeks te büyük ihtimalle aynı şekilde eksi açılıp yatay kalacak ilk etapta. Sonra ne olacak? Hafta sonu BAKIŞ AÇISI dediğim olay gerceklesek diye ümitliyim.

7. Not haberinden sonra yazdıklarım aynen gerçekleşti. Bundan sonrası için 105xxx e kadar.ensesinden inmeye niyetim yok palanin.

Ekonomik verilerin kötülüğü,not haberleri keşke bizi daha da batirsa da aklımızı başımıza alsak ve üretime yeniden yonelsek. Bunu çok isterdim ama global güç buna izin vermeyecek bence. Churchil' in lafını hatırlatmıştım. Yineliyorum. " Türkiye ne zaman dallandi budaklandi hemen budayacağız, Türkiye ne.zaman kurumaya yüz tutsa hemen sulayacagiz." İşte bu söz ışığında bizi NARKOZ lu şekilde sömürmeye devam etmek niyetindeler. O yüzden keşke diyorum batsak ve bu batışı iliklerimize kadar hissetsek. Sonrasında uyuduğumuz uykudan çar çabuk kalkarız ama buna izin vermeyecekler. Bu yüzden de bu yükselişe İ-NA-NA-CAK-SIN yükselişi dedim.

8. Ben keşke batsak deyince beni de fesli.yerine koymazsiniz umarım. Fesli Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı idi. Ben ise hayraniyim ANCAK bu NARKOZ dan kurtulmanın tek yolunun bir türlü ikna edemediğimiz bir kitleyi gidişatın kötü olduğuna ikna etmekten geçtiğini de biliyorum.

Sayfa 493/534 İlkİlk ... 393443483491492493494495503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •