Sayfa 3/534 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. krdmd alım tarafındayım şimdilik.

2. krdmd240 uzak çekim

krdmd240 yakın çekim

uzun vadeli grafiklerde de destek olduğunu ama aylık görüntüsünden ötürü aşık olunmaması gerektiğini belirtmiştim.Şuan için daytrade amaçlı 240 dakikalık grafik görüntüsü açısından ve de doların fitch haberine karşı olumsuzlukları hazmettiğini düşünerek alım tarafında longçuyum.

Grafiklerde genel bant içinde tepenin de dibinde aşikar olduğu apaçık ortada.Ayrıca grafik barlar bölümünde 5.26 tepesinden gelen destek çizgisinde.Cuma günü de bu grafik önümdeydi FAKAT palanın ne yapmak istediğini göremediğim için pozsuz kalmılştım.

3. Benim için krdmd de 4.50 pivot rakam .üstüne çıkabilirse 5-5.26 aralığına kadar soluksuz gidebilir.Oralardan fazlasını beklemem.

4. Alım tarafında poz arttırdım.Genel piyasa ve hisseleri incelediğimde destekleri kırmamak için direniyorlar.madem öyle o desteklerin kırıldığını görmeden önce korkunun had safhada olduğu bu dönemde ben de long tarafındayım.

Bol kazançlar.

5. krdmd240 uzak

Seans içi desteği aşaüı kırmış gözünmekte.ilk seans tam destekte kapatmıştı.

krdmd240 yakın

6. krdmd120 uzak

krdmd120 yakın

saat 16:00 itibariyle yeni bar başlayacak 120 likte.buradan destek alıp yeniden 4.30 civarına çıkarsa 240 dakikalık içinde bulunduğu bar bitmeden destek seviyesi üzerinde kalmış olur ki o zaman uzunlar iş yapar.Yoksa hafta sonu bahsettiğim aylıktaki sıkıntı benzeri, petkm deki gelene geçene verme benzeri durumlar yaşanır ki piyasada bunun olmasını istemez sanıyorum.

Şimdilik elim tetikte ama uzun devam ediyorum.Umarım yanılmaz, yanıltmayız.

7. 120 lik görevini yaptı.Alımlar saat 17.00 den sonra daha da hızlanmalı.4.30 üstüne gitmeli en az.

krdmd240

halen destek altında sisteme göre.ema200 ise iyi tuttu krdmd yi

krdmd120

120 lik hem beyaz yataydan hem de sarı desteğinden kafayı kaldırdı ama 240 dakikalık henüz destek üstüne çıkamadı.Alımların hızlanması gerekiyor.başka yolu yok ya da ben bilmiyorum.

8. Geri sardı yine. 120 lik tamam da 240 dakilik kırık kapanacak. Tek kanatlı uçak gibi oldu. Yarın ilk seans için bugünkü en dip stoploos olmak üzere bekleyelim bakalım.

Sayfa 3/534 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •