Sayfa 1/534 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

Viob islemlerimle ilgili hazırladığım grafikleri bundan sonra bu topicte arsivleyecem

2. thyao aylık

krdmd aylık

pekm aylık

Üçüde kamuya ait olması sebebiyle birlikte attım grafiklerini.

Üçü de 13 barlık bir yükseliş yaşamış.Pekm sistemi rahatlatmak adına öylr bir düşmüş ki sistemi en dibe getirmiş.Thyao ve krdmd ise halen zirvede sayılırlar.

Ben bunlar düşmeye devam edecekler diyemem ama bir sıkıntı olduğu aşikar ki o da thy kardemir en tepedeler halen.Petkm başladığı noktaya geri çekilmiş.

Eline sağlık

4. garan haftalık

normal şartlarda en diplerde bu da ama NŞA da geçerli bu dediğim.

Eğer endeks genel piyasanın beklediği gibi 82 leri görecek olursa garanti de dibin dibine gider mi gider.Pazartesiden itibaren piyasa normalleşmez ve bu hafta gördüğü en düşük seviye altına inecek olursa 52000 nihai hedef olur.ben bunun olma olasılığını zayıf görsem de yukarıdaki senetlerdeki devasa zirvelerde oluşumuz beni tedirgin ediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Eline sağlık
    Teşekkür ederim sn viop&

Bide endeks görüntüsü ve düşüncelerini paylaşır mısın,NŞA ve bu durumu karşılaştırıp,bi yol haritası çıkarabilecek miyiz?

7.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Viob islemlerimle ilgili hazırladığım grafikleri bundan sonra bu topicte arsivleyecem
    Hayırlı olsun. Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler. Bu arada kardemir vadeli benim de işlem yaptığım bir hisse, başarılar.

LG-H990 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. xu100 aylık tl

xu100 aylık usd

Şuan NŞA da tam destek noktasındayız.Burada bir sıkıntı yok ki hafta içi de garanti ve endeks grafiklerini paylaşıp destekteyiz demiş ve artı beklemiştim perşembe cuma günü ama artılar pek bir cılız kaldı.Bu petkm deki durumu da paylaşınca tereddüt etmemin nedenini yazacam.

Sayfa 1/534 1231151101501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •