Sayfa 230/368 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 2938 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. kardesim baksana yuzde yuzden fazla dustu sadece son bir yilda!!

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    kardesim baksana yuzde yuzden fazla dustu sadece son bir yilda!!

Kardeş haklısın ben de aynen senin gibi sinir oluyorum ama iyimser olmaya çalışıyorum kendimce.Kıyas olmaz ama bugün çuvalla kar açıklayan TAV bile %10 düştü.SEnmisin bu kadar kar eden dediler )

3. gunlerdir surekli dusuyor nebilim pek hayra alamet degil insallah senin dedigin gibi olur batik bir sirket haline gelmez!! haber akisi var ama olumlu bi gelisme yok yonunu acilen yukari cevurmeli bi bimeks vakasi olmamasi icin ak!! yav dudtukce aldik mal gibi.olesine 5-10 bin adet almistik takip icin ag batsada koyardi ama yurek yakmazdi simdi yogun girdik korkuyorum( ytd

4. Günaydın sayas denilen kanı bozuk guruf tarafından idare edilen çöp hissenin mağdurları.
    bakalım bu iyi aile evlatları bize bugün nasıl bir kabus yaşatacaklar. açılış her zamanki gibi dünkü kapanıştan, tövbe düne göre + açsalar çarpılırlar neme lazım.

5. Yavv bu işte bir yanlışlık var galiba it herifler sat tuşu ile al tuşunu karıştırdı galiba yanlışlıka alım yaptılar.

Bakalım en azından tekrar 90 ı gösterecekler mi bize

6. tek kalemde 56 bin lot alındı inşallah cep to cep başka bir deyişle al külah ver takke olayı değildir.

7. kademeler fazla dolu değil iken en azından bir devre kesici ile mutlu olsak

8. hepsi bu kadar mı bakalım 83 ü geçerse 90 ı görür. yine 1 er lotluk robot alışları var (robotlaşmış pc başındaki tayfa değilse)

Sayfa 230/368 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •