Sayfa 232/370 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 2960 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. görüyorsunuz kademeler boş isteseler hemen tavan olur
    ilk defa yapı kredi ve metro alıcı inşallah farklı bir grup hisseye girmiştir.
    1 lotçu sapığında finans yatırımda olduğunu görmüş olduk.

2. 85 i geçerse al sat için heyecan olur
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3. kalitesizle duserken oldgu gibi cikarkende acele edip kalici olsaniza!! size guvenen insanlara biraz mutluluk verseniz olmaz mi

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    görüyorsunuz kademeler boş isteseler hemen tavan olur
    ilk defa yapı kredi ve metro alıcı inşallah farklı bir grup hisseye girmiştir.
    1 lotçu sapığında finans yatırımda olduğunu görmüş olduk.
    kardeş ara sıra açıkladığı özel durum açıklamalarını okuyorsun değilmi bu hissenin
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5. bakıyorum da çok önemli değil gibi geldi bana yurtdışındaki iştirakleri ne kadar bilançoda yer tutuyor ki
    bu arada şu anki duruma göre bir devre kesici gelebilir alımlar iyi olmaya başladı.
     Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    kardeş ara sıra açıkladığı özel durum açıklamalarını okuyorsun değilmi bu hissenin

6.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    bakıyorum da çok önemli değil gibi geldi bana yurtdışındaki iştirakleri ne kadar bilançoda yer tutuyor ki
    bu arada şu anki duruma göre bir devre kesici gelebilir alımlar iyi olmaya başladı.
    ben o yüzden cesaret edemedim hadi gözün aydın yine 83 olmuş inş zararlarını kurtarırsın

7. hele şükür devre kesiciye çok yaklaştık sadece 2 kademe kaldı

8. a.qqqqqqqqqqqq
    Son düzenleme : obstinate; 31-10-2018 saat: 12:21.

Sayfa 232/370 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •