Sayfa 254/370 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 2957 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Cefaks abi son durumu paylassan

2. yazan cizen yok tavan yapti hisse nolur var mi tahmin?

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    yazan cizen yok tavan yapti hisse nolur var mi tahmin?

Hocam kalmış şurada 3-5 ky. İnerken de sadece onlar yazıyordu. 2-3 tavan daha yapsın o zaman ky üşüşür buraya. Bol bol hikaye senaryo uydurur.

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. yapar mi iki uc tavan

5. Allah bilir

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    yazan cizen yok tavan yapti hisse nolur var mi tahmin?

Ben şahsen tavan dan çok, artık şirketin sırtında bir ''kambur'' haline gelen Almanya da ki sorunların çözülme aşamasına gelmesine daha çok sevindim. Daha önce bahsettiğim gibi Alman mahkemesinin, Say'ın itiraz etmiş olduğu Peter Breer tarafından hazırlanan ve BORSI'nin pay sahipliğinden Say'ın çıkartılmasını öngören yeniden yapılandırma planını reddetmesi şirketin elini güçlendirdi bana göre.
    Say'ın, Borsi'nin yeniden yapılandırma planına itirazını geri çekecek olması ve BORSI tarafından şirkete 100.000 EUR tazminat ödemesi yapması; sermaye artırımına gidilmesi durumunda (Peter Breer tarafından) bir ihtimal (bana göre) Borsi de ki payını azaltabilir görüşündeyim. Sulh anlaşması kesin sonuca bağlanırsa son şeklini görmek lazım.
    Anlaşmanın ''BORSI ve Breer Consult tarafından imm-network GmbH'a açılan davalarda elde edilebilecek tazminatlar, Şirketimizin eski yönetimi tarafından imm-network GmbH'a verildiği tespit edilen teminata dayalı olarak Şirketimizden talep edilmeyecektir.'' maddesi de bana göre çok olumlu.

7. insallah artik yaniltmaz ama busekil olumlu haber pompalamasi durumunda ki insallah ole olur sert sekilde yukari gitmesi gerektgi inancindayim..cunku bu konu bahane edilerek enson 1.70 lerde gezinirken 70 lere cekmeleri bir bahane buyuk bi ayipti!! ytd..0.71 lerde alim yapsak kurtuluyodukta nasip degilmis insallah yarin beklentiler esginde hareket ederde sirketin yuzune bakan olur..normalda bu gelismenin enaz 5 tavani var b grubu bunada musait ama say olunca bise diyemiyoruz Allahtan hayirlisi diyelim..ytd

8. tabi burda bagbozumu gibi arkadaslarin zannimca bizde tecrubesi ve enazindan sirket hakkinda bilgisi bizden fazla onlarin yorum ve katkilari onemlidir..ytd

Sayfa 254/370 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •