Sayfa 3/365 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2917 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. SAYAS bu gün içinde gördüğü en düşük yerden kapatmayı sever 1.61. Kapanışa 1.63 girer orada 1.61 yaptılar

2. Tahtada 1.60 destek 1.65 direnç. Bu iki rakam arasında sıkıştı kaldı tahta.

3. Eskiden fmacit vardı şimdide duayen borsacı diğer sitelerde semra _meryem ve birçok isim ne yapmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum.hisseyi kakalamayamı yoksa ii niyetli bi yapınızmı var?
    Varsa teknik yorumun koyarsın yok şöyleydi yok böyledi tatavadan başka bişey değil.
    Sorumlular vebal altında olanlar bellidir epeydir yüksek maliyetle bekliyorum zararım aşırı derecede fazla bizler batmışız zaten eğer kötü niyetlilerse mahşer günü hesaplaşcaz .ama bunların allah tan korkularıda yok anlaşılan .yani ne söylerseniz boş

4.  Alıntı Originally Posted by telas Yazıyı Oku
    Eskiden fmacit vardı şimdide duayen borsacı diğer sitelerde semra _meryem ve birçok isim ne yapmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum.hisseyi kakalamayamı yoksa ii niyetli bi yapınızmı var?
    Varsa teknik yorumun koyarsın yok şöyleydi yok böyledi tatavadan başka bişey değil.
    Sorumlular vebal altında olanlar bellidir epeydir yüksek maliyetle bekliyorum zararım aşırı derecede fazla bizler batmışız zaten eğer kötü niyetlilerse mahşer günü hesaplaşcaz .ama bunların allah tan korkularıda yok anlaşılan .yani ne söylerseniz boş
    Hiçbir kötü niyetim yok paylaşımlarda da bu görülür zaten ben de 2.23 maliyetle bekliyorum. Teknik yazdım işte 1.60 destek 1.65 direnç diye.

5. Neden devamlı isim değiştiriyorsunuz ?Aynı kişi olduğunuzdan çok iyi eminim

6. Yaw onu bunu geçin şu fasdaki ihale ne oldu en son teklif verdilerdi kazanamadılar heralde

Sent from my SM-J500FN using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by telas Yazıyı Oku
    Neden devamlı isim değiştiriyorsunuz ?Aynı kişi olduğunuzdan çok iyi eminim
    Yazanların ismine bakmayın ne yazdıklarına bakın. Herkes kendi kararını kendisi veriyor ben de %30 civarında zararla bekliyorum ama kimseye birşey demiyorum. Şirketle ilgili sorularımı bizzat yatırımcı ilişkileri ile temasa geçip cevap bulmaya çalışıyorum. Size de bunu tavsiye ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by telas Yazıyı Oku
    Neden devamlı isim değiştiriyorsunuz ?Aynı kişi olduğunuzdan çok iyi eminim
    Örneğin geçen hafta şirket vergi dairesine sunulan tabloda 15 milyon lira gibi bir zarar açıkladı ve bu nedenle hisseler tekrar düştü. Şirketi arayıp bunun nedenlerini öğrenmeyi denediniz mi?

Sayfa 3/365 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •