Sayfa 303/370 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 2957 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. Satis kademelerinde ki lotlara bak 10-15-19-35 k lik lotlar bir hisseye bu kadar baski niye herkademeye kendi lotunu doldurmus yukselmesinde hisse derdi o malin buyugu sende nasil olsa kucuk yatirimci 1 kaybeder sen 10 😂

2. Ya boyle yukseltirsin iste denyo spek 😂

3.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Satis kademelerinde ki lotlara bak 10-15-19-35 k lik lotlar bir hisseye bu kadar baski niye herkademeye kendi lotunu doldurmus yukselmesinde hisse derdi o malin buyugu sende nasil olsa kucuk yatirimci 1 kaybeder sen 10 ��
    ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Bu haberle çok dikkatimi çekti, bugün sabah merko'dan çıkış yapar yapmaz alım yaptım. Biraz primli olsa da çok büyüme potansiyeli olan bir sektöre girmişler. Çinliler'e mal satmak kolay değildir.
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    SAYAS
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    23.09.2020 12:40:55
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Yeni İş İlişkisiA+ A-
    Özet Bilgi
    Çin Halk Cumhuriyeti'ne Rüzgar Türbin Kulesi İç Aksamı İhracat Bağlantısı Hakkında Üçüncü Güncelleme
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Yeni İş İlişkisi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    18/9/2020

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
    Müşteri (Customer)

Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
    Suzhou Titan New Energy Technology Co., Ltd.

Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
    -

Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
    -

İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
    01/10/2020

Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
    Kabulü halinde pilot proje olarak değerlendirilecek olması

Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
    Şirketimizin rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe müşteri çeşitliliği, ihracat kapasitesi ve cirosunu arttırarak faaliyetlerine olumlu etkisi olacaktır.

Açıklamalar
    Şirketimizin Çin Halk Cumhuriyeti'nin en büyük rüzgar kulesi üreticisi olan Titan Wind Energy tarafından imalatçı olarak onaylandığı ve 12 rüzgar türbin kulesinin iç aksamlarına ilişkin olarak 1.438.200 EUR tutarında bir teklifinin kabul edildiği daha önce kamuoyu ile paylaşılmıştır.

Titan Wind Energy tarafından 18 kuleye denk gelen 2.164.800 EUR tutarındaki ek teklifimiz de kabul edilmiş bulunmaktadır. Böylelikle kabul edilen tekliflerin toplam tutarı 3.595.500 EUR'ya çıkmıştır.

Saygılarımızla
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Güzel bir bedellı beklıyorum şirketten.. Kaynakta lazım yenı işler için.. O zaman bu hareketlerin devamı gelır..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Güney Koreli şirket yılda 1000, Çinli ise 350 kule yapım kapasitesine sahip. Tekliflere istinaden kule başı birim fiyat 120.000 Euro civarı.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. Teknik iyi Cuma epey mal alindi tavanda alici coktu bugun devam 😀

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Teknik iyi Cuma epey mal alindi tavanda alici coktu bugun devam ��
    ..

Sayfa 303/370 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •