Sayfa 311/367 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361 ... SonSon
Arama sonucu : 2935 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. Şirketimiz tarafından Güney Kore'de
    üç rüzgar türbin kulesi fabrikası olan müşterisi Dongkuk S&C’den rüzgar
    kulesi aksamlarına ilişkin toplam 1.225.000 EUR büyüklüğünde yeni bir sipariş alınmıştır. Böylelikle şirketimizin 2021 yılında Güney
    Kore ile yaptığı ihracat bağlantıları yaklaşık 7.800.000 EUR seviyesine ulaşmış
    bulunmaktadır.

Konuyla ilgili içsel bilginin
    açıklanması 14/10/2021 tarihli Yönetim Kurulu Kararımız ile ihalenin
    sonuçlanmasına kadar ertelenmiştir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza
    saygılarımızla duyurulur.

2. Sert hareketlere gebeyiz gibi hissediyorum. Tabii sadece hissiyat bu dediklerim.
    Simplicity is the ultimate sophistication.

Bugün 22.40 lardan başlayarak yukarı doğru maliyetlendik bakalım.
    Kriterlerime uyduğu için uzun süredir takibimde olan bir hisseydi. Nasip bugüneymiş.

2021/6

Topl. Borçl. 84.5 mil ( 35.1 milyonu fin.borç)

Dönen Varlıklar 134.5 mil

2021/6 Satışlar 190 mil (118 m ihracat) %62
    2020/6 Toplam satışlar 62 mil. Yani geçen yıla göre 3.2 katına çıkmış.

Favök 38 mil
    finansman giderl 9,5 mil

Döviz pozisyonu +21,4 mil

9 Aylık bilançoyu merakla bekliyorum

4.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Sert hareketlere gebeyiz gibi hissediyorum. Tabii sadece hissiyat bu dediklerim.
    Biraz daha çıksın buralar yorumla dolar. Klasik yatırımcı psikolojisi.(Gidene atlama içgüdüsü)

5. En eski müdavimlerinden biriydim ben bu hissenin Hala şirketi çok beğenmeme rağmen, şu anda portföyümde bulunmuyor. Hisseye aşık olmamak gerekiyor İçiniz rahat olsun şirket iyi yönetiliyor, iyi işler başardılar, şayet süreklilik arz ederse ki edeceğini düşünüyorum(bu yılki kadar olmasa bile) halen potansiyel taşıyor bana göre. Sadece belirtmek istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    En eski müdavimlerinden biriydim ben bu hissenin Hala şirketi çok beğenmeme rağmen, şu anda portföyümde bulunmuyor. Hisseye aşık olmamak gerekiyor İçiniz rahat olsun şirket iyi yönetiliyor, iyi işler başardılar, şayet süreklilik arz ederse ki edeceğini düşünüyorum(bu yılki kadar olmasa bile) halen potansiyel taşıyor bana göre. Sadece belirtmek istedim.
    Sözüm sizlere değil hocam. 30 olunca girip 26ya duzeltse patrona ana avrat sovecek tiplere. Bunlar yüzünden Evren Guldogan Twitter'dan yazmayı bıraktı. Sitemim o yüzden.

7.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Sözüm sizlere değil hocam. 30 olunca girip 26ya duzeltse patrona ana avrat sovecek tiplere. Bunlar yüzünden Evren Guldogan Twitter'dan yazmayı bıraktı. Sitemim o yüzden.
    Biliyorum, ben üzerime alındığım için yazmadım zaten. Evren Beyi bende takip ediyorum, bahsettiğiniz husustan haberim var.

Ben almaya devam ediyorum.
    Pazartesi açılışta kısmet olursa yine alabilirim inşallah.

Sayfa 311/367 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •