Sayfa 365/367 İlkİlk ... 265315355363364365366367 SonSon
Arama sonucu : 2935 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Beni çok şaşırtan hisselerden biri oldu..
    Kapasite artışı, Çin ile alakalı kaplar vs derken rüzgar enerji işi yaptığını unuttu , güneş paneli işi yapanlar ile aynı hareketi yaptı.
    Onlarda wafer, polisilikon, hücre fiyatları sürekli düştü. Dibe geldi... Mantıklı izahı bir yere kadar var ve spekülatörler bunu kullandı...
    Bu neden gitmedi enteresan..
    Bist100 e girdi şimdi ...Fonların alımı gelebilir ama tersi olarak da bist100 dışı fonların da satışı gelebilir..
    Hayırlısı diyelim...
    hocam sayas zaten topu topu 4 tane fonda var. bunlardan sadece biri bist 100 dışı fonu. şubat sonu itibariyle toplamda150 bin lot var. bist 100 e gireceğini düşünmüşlerse şimdiye kadar satmışta olabilirler. ama büyük fonlar ve yabancı fonlar için bist 100 içine girmesi bence de çok olumlu. aptalca bir şekilde diğer enerjilerle fiyatlanıyor ama alakası yok onlarla... kapasite artışını bekleyen çok ky var, herkes mayıs ayından sonra hisseye girmeyi düşünüyor, belki de fabrikanın yetişmeme ihtimalini düşünüyorlar. eğer bir yıl vadeli tutuyorsak bu bizi ilgilendirmemeli diye düşünüyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    hocam sayas zaten topu topu 4 tane fonda var. bunlardan sadece biri bist 100 dışı fonu. şubat sonu itibariyle toplamda150 bin lot var. bist 100 e gireceğini düşünmüşlerse şimdiye kadar satmışta olabilirler. ama büyük fonlar ve yabancı fonlar için bist 100 içine girmesi bence de çok olumlu. aptalca bir şekilde diğer enerjilerle fiyatlanıyor ama alakası yok onlarla... kapasite artışını bekleyen çok ky var, herkes mayıs ayından sonra hisseye girmeyi düşünüyor, belki de fabrikanın yetişmeme ihtimalini düşünüyorlar. eğer bir yıl vadeli tutuyorsak bu bizi ilgilendirmemeli diye düşünüyorum...
    Teşekkürler.
    Ben detaylı olarak fonlara bakmamıştım..
    Bende uzun süredir var.. Düşünce biraz da ekledim.. Tutuyorum hala . Zamanı gelince bu da gider...Hikayesini seviyorum ben .

3. Açıkçası dileseler güzel bir gelecek projeksiyonu , yatırımcı sunumu ve zuladaki birkaç kapla hisseyi 300-400 TL yaparlar. Patron şu an onu yapmak istemiyor. Çok net olarak kendisi tahtacı. İstediği zaman kusursuz fırtına eşliğinde yükseltecektir. Dayanabilen kalırsa.

4. gözümüz toprağa bakıyor, dediğim gibi 3 ay sonra açıp bakmamız gerekiyor. 200 günlük ortalama 78 civarı, bakalım oraya sürecekler mi ya da orada tepki gelecek mi. şirkete bazı sorular sordum, gelirse cevaplar, yazarım inşallah...

5. Bir ara Twitter'da baya ünlenmişti eger o dönem cok ky girdiyse onlari atmaya çalışıyor olabilir üzerinden

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tavan oldu ses çıkmıyor
    Milleti o kadar bezdirdiler ki elinde olan da yazmıyor..

7. Bugün de güzel. Kısa vade düşen kanalı kırdı.87 üstü kapatırsa yarın da olumlu bir hava beklerim..
    Bilanço yaklaşırken şık hareketler bekliyoruz...

8. Bilindiği üzere şirketimizin rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe ve diğer faaliyet alanlarında satış ve pazarlama çalışmaları kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Bu çerçevede Şirketimiz tarafından Chengxi Shipyard Co Ltd. ticaret unvanlı müşterimize verilen teklifler onaylanmış bulunmaktadır. Konu üretimlerimiz Çin Halk Cumhuriyeti'ne sevk edilecektir. Tekliflerin toplam tutarı 724.860 EUR olup teslimlerin 2024 yılı ikinci çeyreği içerisinde tamamlanması beklenmektedir.

Teklif verme sürecine ilişkin içsel bilginin açıklanması Yönetim Kurulumuzun 08/01/2024 tarih - 2024/1 sayılı kararı aracılığıyla ertelenmiştir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur.

Sayfa 365/367 İlkİlk ... 265315355363364365366367 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •