Sayfa 52/366 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2922 madde; 409 - 416 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zaza68 Yazıyı Oku
    Iyi trade imkanı veriyor lakin ben bugün takip edemedim ama paniklik hiç bir durum söz konusu değil bence.
    Daha yolu var yeni başladı diplerde kanımca. En azindan döviz borcu olmayan bir tahta.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3 liralardan girenlerde böyle düşünüyordu. sudan ucuz sanmıştık. )

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by isseymiyake Yazıyı Oku
    3 liralardan girenlerde böyle düşünüyordu. sudan ucuz sanmıştık. )

Bir gün inşaallah o fiyatlardan alanlar da kara geçecek. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Kardeşim ben grafiğe göre diplerde dedim. Normalde dibin neresi olduğunu kimse bilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by zaza68 Yazıyı Oku
    Kardeşim ben grafiğe göre diplerde dedim. Normalde dibin neresi olduğunu kimse bilemez.

haala bu hissenin grafik teknik uyumlu olduğunu bu değerlere göre fiyatlanacağını düşünebilmek çok enteresan. ya çok iyi niyetlisiniz yada çok yeni.. allah herkese bol kazançlar versin.

5.  Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    Bana dünkü alım da bugünkü satım da hep aynı ekibin işi gibi geliyor.
    finansman kuruluşları borsada bazı şirketlerin finansal tabloları, ihaleleri, mülkleri, gayrimenkulleri vs lere bakmıyor... tek baktıkları beklentisi olan hisseler(sanırım bunu da bu gibi forum alanlarından takip ediyorlar) ve bu hisselere sırasıyla gidip şişirip gel gel' le çöküyorlar, ve ky' yi avlıyorlar.
    Sonra da ilgili şirket KAP' a rutin bir açıklama yolluyor "Olağan dışı fiyat ve harket 8. Madde vs cart curt diye"
    bir çok hisse ismi verebilirim bununla ilgili.. yaptıkları soygun ama malesef borsada bu suç değil.. vur kaçla bir kaç gün içerisinde %10-15 e yakın kar' la çıkıp gidiyorlar.
    Konusu Av ve Avcı olan bir oyunun içindeyiz.

6.  Alıntı Originally Posted by isseymiyake Yazıyı Oku
    haala bu hissenin grafik teknik uyumlu olduğunu bu değerlere göre fiyatlanacağını düşünebilmek çok enteresan. ya çok iyi niyetlisiniz yada çok yeni.. allah herkese bol kazançlar versin.

Hocam cok eski olduğum söylenemez 5 yillik geçmişim var. Aselsandan 30 binle ayrıldım. Thy 10 binle ayrildim benim taktik dipte olduğuna inandığım tahta da beklemek. Bu tahtanin geçmişi yok daha çok yeni ve 4 yıllık geçmişi var sadece ve en düşük seviyesi buralarda olmasi.
    Yurt dışından ihalelere girmesi ve döviz borcunun olmamasi ve daha da büyüyeceğini inanıyorum. Ben 1.51 maliyetle yüklü bekliyorum. Hedefim 2 üstü. Aslında maliyetimi yazmak huyum değildir ama burda sizlerle beraber olacağımi belirtmek istedim. Ayrica ben grafiğe inanan biriyim buraya tukasi birakip geldim birazda hiç düşünmediğim marti grubundan biraz nasiplenerek geldim.
    Aslina bakarsan dün ve bugün ki hareketi benimde hoşuma gitmedi. Lakin bir beklenti içinde olmayip bu forumda olmak asil enteresan durumdur.
    İnşallah beraber kazaniriz. Ben stop ve hedefimi belirler beklerim gerisi hikaye.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by zaza68 Yazıyı Oku
    Hocam cok eski olduğum söylenemez 5 yillik geçmişim var. Aselsandan 30 binle ayrıldım. Thy 10 binle ayrildim benim taktik dipte olduğuna inandığım tahta da beklemek. Bu tahtanin geçmişi yok daha çok yeni ve 4 yıllık geçmişi var sadece ve en düşük seviyesi buralarda olmasi.
    Yurt dışından ihalelere girmesi ve döviz borcunun olmamasi ve daha da büyüyeceğini inanıyorum. Ben 1.51 maliyetle yüklü bekliyorum. Hedefim 2 üstü. Aslında maliyetimi yazmak huyum değildir ama burda sizlerle beraber olacağımi belirtmek istedim. Ayrica ben grafiğe inanan biriyim buraya tukasi birakip geldim birazda hiç düşünmediğim marti grubundan biraz nasiplenerek geldim.
    Aslina bakarsan dün ve bugün ki hareketi benimde hoşuma gitmedi. Lakin bir beklenti içinde olmayip bu forumda olmak asil enteresan durumdur.
    İnşallah beraber kazaniriz. Ben stop ve hedefimi belirler beklerim gerisi hikaye.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

bol kazançlar hepimize.

8.  Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    Ne güzel işte küçük yatırımcı dostu bir oyuncu var 1.75'den verin ben size 1.70'den tekrar alım fırsatı veririm diyor
    Sn duayen,1.75 verdik 1.85 yaptı sonra 1.73 aldık 1.70 kapattı şaka gibi değil mi sanki oyun oynuyor birisi

Sayfa 52/366 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •