Sayfa 207/370 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 2960 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Satışlarımızı olumlu etkiliyecek dendiğine göre kesinleşme ihtimali yüksek oldukça büyük bir proje mb black projesi buraya ürün vermeye başlarsa devamıda gelir şirket sanki büyükler arasına doğru gidiyor borçlar kapandı dünden çok iyi mal aldılar bugünde tavana gidiyordu bence hareket zaten başladı bugünkü geri çekilme alım fırsatı yaratabilir

Bagbozumu birde sorum var sen hisseyi uzun süredir takip ediyorsun sanırım bilanço beklentin nedir acaba ögrenebilirmıyim tsk
    Bilanço rakamını bende merak etmiyorum desem yalan olur. Geçen seneden alınan ve bu seneye sarkan ihalelerle yıl içerisinde alınan; ayrıca yıl sonlarına doğru özellikle yurt dışından alınabileceğini tahmin ettiğim siparişler olumlu olur. 6 aylık finansal tablolarda IMM'den şerefiye değer düşüklüğü karşılığı ayrılacak, bu şerefiye rakamından mı düşülecek yoksa gelir gider tablolarına mı yansıyacak bende tam bilmiyorum. Finansal giderler ek borçlanma yapılmazsa ki tahmin etmiyorum 6 aylıktan başlayarak sonraki bilançolarda azalmaya devam edecek. Borsi deki ihtilaflarda bir şekilde, en azından en az hasarla sonlandırılır sa en geç yıl sonu mali tablolarında inşallah güzel rakamlar olabileceğini umuyor ve temenni ediyorum.

Eğleniyormuyuz ortaklar ,daha başlamadık bugün sanşlı olanlar geri çekilmede malını almıştır umarım Papazın kıyağı diyelim.Ama patron akşam kap haberleriyle artık önümüze bakalım diyor.Banka borçları silindi ,borsi lehte çözüme gidiyor ,şu ana kadar alınmış fiyatlara yansımamış ihaleler ve Yeni bomba ihale katılımı .Ağustos bilançoya kadar 1,50 üstüne atarız inşallah.
    YTD .

3.  Alıntı Originally Posted by turkfun Yazıyı Oku
    Eğleniyormuyuz ortaklar ,daha başlamadık bugün sanşlı olanlar geri çekilmede malını almıştır umarım Papazın kıyağı diyelim.Ama patron akşam kap haberleriyle artık önümüze bakalım diyor.Banka borçları silindi ,borsi lehte çözüme gidiyor ,şu ana kadar alınmış fiyatlara yansımamış ihaleler ve Yeni bomba ihale katılımı .Ağustos bilançoya kadar 1,50 üstüne atarız inşallah.
    YTD .

Tam da bunalrı söyledim ben gerçekten az kalsın tavan oluyordu piyasanın düşüşü alım fırsatı yarattı 1.23 üstü teknide kırıldı zaten yarın çok yüksek balamaz ise mal almaya devam

4. olmadi bi atraksiyon

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar merhaba, dünkü hareketi kaçırdım ama geri çekilince pozisyon açtım. Yorumlarınızı ve faydalı paylaşımlarınızı okudum ama kafama takılan bir soru var: bu hisse bu kadar temel yönden olumlu gelişmeleri neden fiyatlamamış ve buralara kadar düşmüş? Ayrıca hala neden 1.23-24 Seviyelerinde kastırıp duruyor? Endeksin durumu mu bu baskının sebebi yoksa başka bir sıkıntı mı var? Aydınlatacak arkadaş olursa sevinirim. Teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by inzaghi Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, dünkü hareketi kaçırdım ama geri çekilince pozisyon açtım. Yorumlarınızı ve faydalı paylaşımlarınızı okudum ama kafama takılan bir soru var: bu hisse bu kadar temel yönden olumlu gelişmeleri neden fiyatlamamış ve buralara kadar düşmüş? Ayrıca hala neden 1.23-24 Seviyelerinde kastırıp duruyor? Endeksin durumu mu bu baskının sebebi yoksa başka bir sıkıntı mı var? Aydınlatacak arkadaş olursa sevinirim. Teşekkürler
    Say aş 2016 senesine kadar karlı bir şirketken ve yurt dışında atılımlar yapmışken hisse fiyatları 5 liralara kadar yükselmişti. Tepe noktalardan bir düzeltme hareketine girmişken mercedes ten alınan büyük bir ihalenin,ürün montajlarından kaynaklandığı açıklanan sebepten dolayı iptal edilmesi haberi ve yıl sonunda bu sebepten dolayı 19 milyon gibi zarar açıklaması zaten sığ olan hisselerde uzun vadeli bir düşüş trendi sonrası tarihi dip fiyatlarına geriledi. 2 yıldan fazla süren bu süreçte bence belli gruplarda toplu olan hissenin zaman zaman atak yapmasına rağmen bir türlü istikrarlı bir yükseliş yakalayamadı. Bu da özellikle kısa vadeli düşünenlerle küçük yatırımcı nezdinde tabiri caizse ''bu hisseden bi cacık olmaz'' algısı, zararına bekleyenlerde ise bir bıkkınlık etkisi oluştu. Almanya daki iştiraklerde de bir takım sorunlar oluştu. Bütün bunlara rağmen gelinen noktada şirket yavaş yavaş yaralarını sarmaya başlasa da hissedeki belirttiğim nedenlerden dolayı ve sığ olmasının da etkisiyle baskıyı bir türlü kıramadı. Ama ben sabırlı olunursa eninde sonunda hissenin en azından hak ettiği değerlere doğru bir atak yapacağını düşünüyorum kişisel olarak. Y.T.D.

7. Tam sınırda kapatmış gibi.Umarım üçgenin içine geri dönmez.Geri gelirse 1,24 direnç,1,08 destek olur .Üçgenin tekrar kırılması beklenir.

Yatırım tavsiyesi değildir.Acemice çizilmiştir.

8. Kapanış kötü oldu.

Sayfa 207/370 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •