Sayfa 192/370 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 2960 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. Belki mardinli hisseye girdi diye baskı kurayım dedi. Belki mardinli kendi satıyor ( yeni ceza yedi bunu pek sanmam ). Belkide biraz indirip kimseyi bırakmayıp çıkaracaklar. Ama benim güvenim yok. Gel gel yapıp yediriyorlar malı gibi düşünüyorum

2. İyice dibine kadar vermeden bırakmayın yazık

3.  Alıntı Originally Posted by atropin Yazıyı Oku
    Belki mardinli hisseye girdi diye baskı kurayım dedi. Belki mardinli kendi satıyor ( yeni ceza yedi bunu pek sanmam ). Belkide biraz indirip kimseyi bırakmayıp çıkaracaklar. Ama benim güvenim yok. Gel gel yapıp yediriyorlar malı gibi düşünüyorum
    Bu Mardinli kim bilen var mı bazı sosyal medya sitelerinde de isminden bahsediliyor, hissede olduğunu kesin biliyor musunuz.

4. Kağıt bir düşmeye başladı mı günlerce piyasayı takmadan düşüyor. Bunun da huyu böyle

5. Lanet bir kağıt paranızla rezil olmak isterseniz tavsiye ederim

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. oyle bi kagit ki teknigi genelde yalanci cikarir ama belki sahsi fikrim isinize yarar ama tavsiye degildir.ben paniklemiyorum.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Buradan zıplatırlar mı bilmem. Ama düşer ise 1.38 lerden alınır

8.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Bu hissedeki takaslara çok takılmayın bence ben de izliyorum ama uzun süredir edindiğim izlenimime göre bir kaç aracı kurum arasında hisseler bir oraya bir buraya gidip duruyor! Acaba nereye kadar?
    Nasıl bir sabir var sende bagbozumu ?

Sayfa 192/370 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •