Sayfa 145/370 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 2960 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. Bu forma sonradan gelen ve hissenin geçmişini bilmeyen ve sadece çıkarken yorum yapan grafik atan arkadaşlara itimat etmeyin ytd ben bu hisse de 1 yıldır varım hatta geçti bazı kişiler geliyor başkasını yakıyor arkadaşlar beklentisi borsinin satışı ve Mercedes ihalesini sonlandıran bu konu zaten grafiği ve önceki yılları boş verin bakın aklınıza uyarsa araştırın alın yazık paranıza belki 3 leri gecer ama 2 leri 3 ay veya 4 ayda görüyo tabanı zaten 1.4 ler bilginiz olsun.. Ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu fiyatlardan düşerse 3 ve ya 4 aya bi yapar satarsınız

3. Beklentisi nedir fianansman 900 bin aldı p tesi takasta belli olur kendine mi yabanciyami birde cuma günü garanti ve anadolu devamlı aldı satanları ondan diyorum beklenti varmı bu kâğıtta

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Beklenti borsi satışı 2015 de 3 milyon euro ya yüzde 49.9 alındı SMS şirket Mercedes ihalesinde bi sıkıntı yaptı ve sözleşme koşullarına uymadı mahkemelikler satışını yapmak istiyor şimdi ve şirket değeri çok attırdı nerden baksan benim görüşüm en az 49.9 u 6 milyon euro üstü olacak doviz kurunu düşününce karı sen gör ve bu kamburdan kurtulacak bide sürekli ihale alıyor ama bu borsi den ötürü büyük firmalara yanasamıolar bu paraya yüksek ihtimal yine bu tarz bi şirket alınacak beklenti bu Mercedes ihaleside mahkeme sonucları geliyor ve bitiyor ytd

5. Açılışa ve gün içi hareketlerine bakmamak lazım bu hissenin eğer güniçi gördüğü en düştükten veya 2 3 kademe yukarısından kapatıyorsa sat gitsin çünkü 1.5 leri gösterecek demektir ama ufakta olsa yükseliyor sa elinde tut çünkü şu anda küçük yatırımcıda hisse pek kalmadı herkes sattı 1 yıldır süründürüyor yorumunu sen yap tekrar ky mı toplayacak yoksa cidden 3 seviyeleri mi geceçekmi karar senin naçizane düşüncem bende 5 bin loto vardı 2 binini 2.07 den sattım ortalamam 1.89 du eger tekrar 90 ları görürse hepsini satarım hiç düşünmem ytd

6. Mantıklı olan düşükken almak inat etmemek az zararla satmak çünkü zaman ve çok para kaybın olur cebi yanan biri olarak söylüyorum ama boşta paran varsa korkma zarar etmezsin

7. Yükseliyor diye bütün paranı basma düşerse bir miktar tut ortalamanı düşürürsün çünkü bu 80 90 milyon hacmi olan hisse değil en fazla 25 30 milyon ki açığa satış yasağı nasıl yansıyacak dikkat etmek lazım ben ky olarak söylüyorum ytd

8. günlük takas paylaşabilecek var mı?

Sayfa 145/370 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •