Sayfa 335/367 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon
Arama sonucu : 2935 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    İnanılmaz baskı var, bugünde varlık fonu satıyor büyük ihtimalle. Eğer kafaya komple çıkmayı koyduysa yandık valla. Günlerce en iyi ihtimalle buralarda takılır. Temel olarak eden yazacak başka bir şey kalmadı her şeyi sayın 8 yazmış zaten kendimizi tekrarlamanın manası yok.

Kademe bakabilen varsa, satış kademelerindeki blok lotlari görebilir.
    bu firmayı alan çok temel bir sıkıntı olmadığı sürece 2025e kadar beklemeyi göze almalı. 7-8 ay içerisinde yatırımlarımı tamamlayacağım diyor. 10 fk ile fiyatlanırsa x2 yapar dolar bazlı. 20 fk ile x4 yapar. yeni yatırımlar vs gelirse belki bu oran dahada artabilir. ben hikayeye inandım, alımlarımı tamamladım çekildim kenara. bakalım piyasa neye karar verecek. herkes tartsın biçsin ona göre karar versin.

2. sayın hocam patron daha önceleri 40 tl lerden mal satmıştı; tekrar satma ihtimali nedir? bana biraz flu geliyor bu patron. siz daha yakından biliyorsunuz ; yıllardır ortaksınız. cevap verirseninz memnun olurum.

3.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Özel Durumlar Tebliği (II-15.1)'nin, Sermaye yapısına ve yönetim kontrolüne ilişkin değişiklikler ile ilgili 12. Madde 'sinin açıklama yükümlülüğüne ilişkin olarak 1. Fıkra b) bendi:

"Bir kurucuya ait yatırım fonlarının doğrudan veya dolaylı olarak ihraççının sermayesindeki payının veya toplam oy haklarının %5, %10, %15, %20, %25, %33, %50, %67 veya %95'ine ulaşması veya söz konusu oranların altına düşmesi halinde kurucu tarafından, yerine getirilir."

Hükümleri uyarınca ve 31.08.2023'te gerçekleşen işlemlerden sonra, İstanbul Portföy Yönetimi AŞ'nin kurucusu ve yöneticisi olduğu Yatırım Fonlarının Portföyündeki Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ait pay senetlerinin toplamı, 31.08.2023 gün sonu itibariyle 3,781,154.-adede ve toplam oy hakları 4.89470%'e gerilemiş olup,

Tasarrufçulara ve Kamuoyuna duyurulur.
    sayın hocam patron daha önceleri 40 tl lerden mal satmıştı; tekrar satma ihtimali nedir? bana biraz flu geliyor bu patron. siz daha yakından biliyorsunuz ; yıllardır ortaksınız. cevap verirseninz memnun olurum.

4.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    sayın hocam patron daha önceleri 40 tl lerden mal satmıştı; tekrar satma ihtimali nedir? bana biraz flu geliyor bu patron. siz daha yakından biliyorsunuz ; yıllardır ortaksınız. cevap verirseninz memnun olurum.
    Ben bu saatten sonra patron satışı beklemiyorum. İntegral raporunda 300-350 milyon yatırım yapılacak diyordu. 280 milyonluk yatırım açıklandı. Şirket kendi öz kaynaklarıyla rahatlıkla finanse edebiliyor.

Offshore için büyük bir yatırım gerekmez artık. Oldu da offshore için yeni bir fabrika ihtiyacı doğdu diyelim. 2023 ve 2024 karlarıyla bu yatırım da finanse edilir.

Kısaca 2024 yılı için bedelli ve temettü ihtimali yok. Patron satışı olacağını sanmam. Sermaye düşük kaldı. Bedelsiz gelecektir diye düşünüyorum. YTD..

5.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Ben bu saatten sonra patron satışı beklemiyorum. İntegral raporunda 300-350 milyon yatırım yapılacak diyordu. 280 milyonluk yatırım açıklandı. Şirket kendi öz kaynaklarıyla rahatlıkla finanse edebiliyor.

Offshore için büyük bir yatırım gerekmez artık. Oldu da offshore için yeni bir fabrika ihtiyacı doğdu diyelim. 2023 ve 2024 karlarıyla bu yatırım da finanse edilir.

Kısaca 2024 yılı için bedelli ve temettü ihtimali yok. Patron satışı olacağını sanmam. Sermaye düşük kaldı. Bedelsiz gelecektir diye düşünüyorum. YTD..
    Teşekkür ederim

6. ölü denizciler kayıp galaksiler

7. burası benim krallığım

8. 1 üye 3 zıyaretci bence 2024 sene içinde buralar dutluktu diye bu mesajı gelip alıntılarım 200-300 lerde oyle hıssedıyorum

Sayfa 335/367 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •