Sayfa 357/367 İlkİlk ... 257307347355356357358359 ... SonSon
Arama sonucu : 2935 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. İnşallah...Bugün de iyi.
    Devamı gelir umarım

2. Sayaş'ın bu sene aldığı yeni iş ilişkilerini nereden görebilirim? KAP'da filtreleyemedim. Bazı sektör firmalarından sürekli KAP duyuruları geliyor. Acaba Sayaş'ta durum nasıl?

3.  Alıntı Originally Posted by buraknsx Yazıyı Oku
    Sayaş'ın bu sene aldığı yeni iş ilişkilerini nereden görebilirim? KAP'da filtreleyemedim. Bazı sektör firmalarından sürekli KAP duyuruları geliyor. Acaba Sayaş'ta durum nasıl?
    https://fintables.com/sirketler/SAYA...-is-iliskileri

4. Bilgi için teşekkürler. Üyliğim bittiğinden göremiyorum. Bulamazsam üyelik yenilerim en iyisi

5. güzel bi haber daha düşse tam kıvamına gelecek ufaktan kıpraşmalar var zaten..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    güzel bi haber daha düşse tam kıvamına gelecek ufaktan kıpraşmalar var zaten..
    Dipten güzel toparladı. %200 kapasite artışı bence fiyatlanmaya başlayacak.
    Ciro da kat kat artınca doğal olarak fiyat burada kalamaz

Şu sıralar fiyat hareketlerine bir anlam yüklemek veya anlamaya çalışmak pek sağlıklı değil.
    Elbette bir çok sebep sayılabilir
    Güvenenler ve sabretmeyi bilenler için biraz daha süreye ihtiyaç var gibi görünüyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir...

8. Bilindiği üzere şirketimizin rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe ve diğer faaliyet alanlarında satış ve pazarlama çalışmaları kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Bu çerçevede Şirketimiz tarafından Dongkuk S&C Co, Ltd. ticaret unvanlı müşterimize 2023 yılı içinde farkı tarihlerde verilen teklifler tek seferde onaylanmış bulunmaktadır. Konu üretimlerimiz Güney Kore'ye sevk edilecektir. Tekliflerin toplam tutarı 1.075.659 EUR olup teslimlerin 2024 yılı ikinci çeyrek sonuna kadar tamamlanması beklenmektedir.

Teklif verme sürecine ilişkin içsel bilginin açıklanması Yönetim Kurulumuzun sırasıyla 17/7/2023 tarih - 2023/40 sayılı ve 13/11/2023 tarih – 2023/46 sayılı Kararları aracılığıyla ertelenmiştir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur.

Sayfa 357/367 İlkİlk ... 257307347355356357358359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •