Sayfa 73/370 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 2957 madde; 577 - 584 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. O zaman mantıken uyuşmazlık dan dolayı sözleşmeden de ötürü sayas tedarik konusunda sıkıntı yaşıyor ve payları hemen elinden çıkarıp yeni bir tedarikçi firma bulması gerekiyor en kötü ihtimalle 12 milyon liralık bir geliri olacak ve bir şirketin paylarını alması lazım ve bu sefer bence çoğunluk paylarını alacak ki aynı sıkıntıyı tekrar yaşamasın... Benim beklentim burda devreye giriyor bazı şubeleri aktif hale getirdiğine göre hedef yeni sağlam bi şirketi ortaklığına katmak erkan beyde bunun için şirketin başına getirildi borsi gmbh en az 18 milyona satılıp duran varlık satımından gelen para olup tekrar duran varlık edinimi olarak genel kurulda onaylanacak

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by emrahefe6635 Yazıyı Oku
    O zaman mantıken uyuşmazlık dan dolayı sözleşmeden de ötürü sayas tedarik konusunda sıkıntı yaşıyor ve payları hemen elinden çıkarıp yeni bir tedarikçi firma bulması gerekiyor en kötü ihtimalle 12 milyon liralık bir geliri olacak ve bir şirketin paylarını alması lazım ve bu sefer bence çoğunluk paylarını alacak ki aynı sıkıntıyı tekrar yaşamasın... Benim beklentim burda devreye giriyor bazı şubeleri aktif hale getirdiğine göre hedef yeni sağlam bi şirketi ortaklığına katmak erkan beyde bunun için şirketin başına getirildi borsi gmbh en az 18 milyona satılıp duran varlık satımından gelen para olup tekrar duran varlık edinimi olarak genel kurulda onaylanacak

İnşaallah güzel gelişmeler olur da hisse üzerindeki bu anlamsız baskı ortadan kalkar. 103bine gelmiş endekste hala 1.68'de bekliyor. Sadece son iki günde piyasa neredeyse 3bin puan gitti sayas 1.68'e demirledi

3. Bana göre büyük bi beklenti var ondan bu kağıtdayım baskının amacıda kağıdı kaptırmama gibi geliyor ytd benim şahsi düşüncem bu fikirleri me aldanıp kimse yi zarar ettirmek istemem belki benim ki sadece kendimi avutma

4. Bence en önemlisi sayas kamburundan kurtuluyor...ytd

5. Kademeler:Screenshot_3.jpg

6. Istense bu tahtada neler olur neler...

7. Bu kağıttan hiçbir şey olmaz.ayı tuzağındayken düşürdüler insanları.

8. Haftalık alım satım paylaşacak olan varmı

Sayfa 73/370 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •