Sayfa 308/366 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. hissenin tahtasında işlemlerde rezillik akıyor. iyice kumara döndürdüler, yazıklar olsun
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Yönetim kurulu başkanının dahi hisse al-sat işlemi yaptığı bir tahtada böyle rezilliklerin olması kaçınılmazdı zaten. Güven kaybettirdi
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. İnternet web sayfasında yenilenebilir enerji ile ilgili plan, proje, devam eden işler. vs. gibi hiç bir bilgi yok. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşların fikrini almak isterim.

4. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

5. Yükseliyor, kaçıyor, uçuyor izlenimi yaratan spek efendi !!

hissede güven bırakmadın. İşin zor biraz. Millete halen çakmak için mi çabalıyorsun nedir

Otur kendin çal kendin oyna. Bu hissede yatırımcının gözü açıldı. Milleti zarar ziyan içinde döktün.

Borsa da dünya kadar sağlam hisse dururken, bu hissenin yüzüne bakan olur mu artık bilmem

6. Sayas'ı izlemeye devam edin Y.T.D.

Evet bir hisseye daha girdikten sonra foruma girdiğimde şok oldum.
    Bu iyi işaret benim için.
    8.50 den girdiğimde TUCLK forumu da böyle çok hareketsizdi.
    14-15 Ler görülünce kalabalıklaştı.

Umarım SAYAS da da aynı durumu yaşarım

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Evet bir hisseye daha girdikten sonra foruma girdiğimde şok oldum.
    Bu iyi işaret benim için.
    8.50 den girdiğimde TUCLK forumu da böyle çok hareketsizdi.
    14-15 Ler görülünce kalabalıklaştı.

Umarım SAYAS da da aynı durumu yaşarım
    Sn playmaker benimde radarda satışlarda ki artış dikkat cekici. Ama ates wind power ve şirket bağlantısı bana guven vermedi açıkçası. Teknik olarak risk alinacak pozisyonda aslinda ama bekleyelim biraz bakalım. 3. ceyrektede satışlar benzer olursa ortak olablirim. Dediğiniz gibi sene sonuna buralar solar muhtemelen

Sayfa 308/366 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •