Sayfa 255/368 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 2938 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    tabi burda bagbozumu gibi arkadaslarin zannimca bizde tecrubesi ve enazindan sirket hakkinda bilgisi bizden fazla onlarin yorum ve katkilari onemlidir..ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Halka arz dan bu yana yakından takip ettiğim bir hisse. 2016 da ki zirveye yakın yerlerden elimdeki hisselerin tamamına yakınını verip, biraz düzeltme yapınca o zamanki büyük ihale haberlerine göre ucuz kaldığını düşünerek yukarı fiyatlardan tekrar maliyet oluşturup, bir anda Mercedes'ten büyük bir ihale iptali haberinin yanında yıl sonu bilançosunda da yüksek kar beklerken büyük bir zarar gelince haliyle hissede uzun vadeli bir düşüş trendi oluştu. Ara ara maliyet düşürsem de beklemek ve şirketin bütün gelişmelerini takip etmek zorunda kaldım. Ama zaman zaman bu forumda benim sabrımla dalga geçilse de, ben umudumu yitirmedim ve şirketin temel verilerinde onarılamayacak derece bir bozulma görmedikçe satmama kararı aldım ve bugünlere kadar geldik. Bakalım bundan sonra hayırlısıyla inşallah durumlar düzelmeye başlar ve hatta bakarsınız şirket büyük bir atılım yapar Y.T.D.

2. ne olur genclerya bi yorum

3.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    ne olur genclerya bi yorum

spek ne isterse o! birçok kişinin maliyet yukarlarda ve uzun zamandır bekliyor şahsen ben fırsat bulursam düşürmek istiyorum maliyeti biraz daha kimine göre %20 artı olabilir bana göre daha maliyetimin %50 altında

4. ayrıca küçük yatırımcının daha bir önceki seans 77 kuruşlardan işlem gören kağıdı buralardan alması için yürek yemiş olması gerek bence

5.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    ayrıca küçük yatırımcının daha bir önceki seans 77 kuruşlardan işlem gören kağıdı buralardan alması için yürek yemiş olması gerek bence
    Hocam daha ky'nin zamanı gelmedi. Şöyle 1,6-1,7'ler gelsin ky ondan sonra girmeye cesaret eder.

Spek de ky şu an atlasın istemez bence. elindeki kağıtlar önce bir değerlensin ister ondan sonra dağıtacak adam arar. o zaman da ky atlar.

6. arkqdas hakli yani ben olsam once iyice bi yukari surerdim..ama tavana kitlemedi kitlemesi gerekirdi korktum elim sat tusuna gitmiypr pisman olmasak bari buyuzden kucuk yatirimci kaybeder ama nebilim ytd

7. bu hisseyi kesinlikle ama kesinlikle KADEMELİ ALIN KADEMELİ SATIN... elinizdekini komple ne gömün ne de komple satın!

ytd.

8. tahminim salacak iyice yıldırmak için bekleyecek artık 2 hafta sonra bi haber gelirde hareket ederse ne ala yoksa gömüp geçecek gene!

YTD.

Sayfa 255/368 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •