Special Days Image
Sayfa 325/367 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon
Arama sonucu : 2935 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    iyi kimse yok burda da

sn 3:45 çek bi kumru..

benim ki savaşlı olsun

bir sğredir buradayız dostum hoşgeldiniz. 3.45 hocam sende hoşgeldin. kamuflajı giyip yattık tam siper vaziyet.

2. Adamlar yana yana mal toplamaya çalışıyor. Al diyorsun hemen aşağıya vuruyor.

3. Elemanlar çok sert yükseliş yapmadan mal toplamaya çalışıyor.

4. Bilindiği üzere Şirketimiz rüzgar enerjisi endüstrisinde dünya liderlerinden Enercon'un onaylı tedarikçisidir.

Bu çerçevede Enercon GmbH tarafından bir bağlı ortaklığı aracılığıyla düzenlenen ihale sonucunda toplam 1.220.475 EUR tutarında bir ihale kazanılmıştır. Tedarikler Federal Almanya Cumhuriyeti'ne yönelik olarak gerçekleştirilecektir. Önümüzdeki dönemde Enercon ile işbirliğimizin güçlü şekilde devam etmesi beklenmektedir.

Teklif verme sürecine ilişkin içsel bilginin açıklanması Yönetim Kurulumuzun 3 Kasım 2022 tarih ve 2022/62 sayılı Kararı aracılığıyla ertelenmiştir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur.

5. Burası neden sessiz. Çalının arkasındakiler sizi görüyorum Merak ettiğim bir kaç soru var bilen arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim:
    1) Sayas reklam sektöründe hala aktif mi, Aktifse seçim arafesi hisseyi nasıl etkiler?
    2) En önemli faaliyet olan RES konusunda şirket kapasite arttrmaya dönük atılımları var mı?
    Bilgilendirirseniz sevinirim.
    Herkese iyi kazançlar dilerim.
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

6. Pazartesi hareketlenir buralar. Twitter'da çok yazan var ;)

7. Bu şirketin ünvanı SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak geçiyor.Hisse.net'de ise ünvan hala say reklamcılık.
    Buradaki adından hiç ilgi çekmiyor.Ama şirket popüler bir sektörde.
    Editörlerden ricam bu şirketin adını güncellemeleri.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Sayfa 325/367 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •