Sayfa 332/367 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon
Arama sonucu : 2935 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. denize bıraksam kendimi

2. hayde hop hop hop

3. Tahtada olan bitenleri anladığım kadarıyla sizi anlatayım belki okuyan olur faydalanır. All time highı gördüğünde iş banktan bir oyuncu çok ciddi mal sattı. Bir gün sonra tahta dengelenmeye başlayıp yukarı çıkmaya başlayınca tekrar mal sattı aynı grup yada kişi. Ortalama bir maliyetle elindeki malı sürekli satıyor. İstanbul portföy olabilir. Ama mal karşılanıyor. Satış biterse tahtada sert hareketler başlayacaktır diye düşünüyorum.

Hazırlanıyor, İnşallah güzel olacak. Özellikle integre raporu sonrası sözde fenomenlerin de dikkatini çekti. Twitter'da paylaşılmaya başladı.

Açıkçası toplayanların fazla vakti yok. Bir an önce iş grubunun malının bitmesini ve hareketlerin başlamasını umuyorum.

Bol kazançlar.

4. burada merak ettiğim konu şu kapasite artışı ile ciro artışı paralel seyredecek mi? yani ürünler tek tipte ve aynı fiyatta mı, yoksa irili ufaklı parçalar olduğu için bu oran değişiklik gösterecek mi? sallıyorum kapasite %200 artacak fakat ciro %100 artacak gibi?

5.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    burada merak ettiğim konu şu kapasite artışı ile ciro artışı paralel seyredecek mi? yani ürünler tek tipte ve aynı fiyatta mı, yoksa irili ufaklı parçalar olduğu için bu oran değişiklik gösterecek mi? sallıyorum kapasite %200 artacak fakat ciro %100 artacak gibi?
    integral raporunda 2023 cirosu 869 milyon tahmin edilmiş. 2024 tahmini cirosu ise 2,8 milyar tl. 10 milyon$ lık bir yatırımla böyle bir fark oluşturabilmesi gerçekten muazzam.

Aklıma en çok takılan olay ise halka açıklığının %54 olması. Patron sıklıkla hisse satıyor mu, neden bu kadar yüksek bu açıklık bilen var mıdır?

Rapor aşağıda

https://news-files.foreks.com/attach...rketRaporu.pdf

6.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    integral raporunda 2023 cirosu 869 milyon tahmin edilmiş. 2024 tahmini cirosu ise 2,8 milyar tl. 10 milyon$ lık bir yatırımla böyle bir fark oluşturabilmesi gerçekten muazzam.

Aklıma en çok takılan olay ise halka açıklığının %54 olması. Patron sıklıkla hisse satıyor mu, neden bu kadar yüksek bu açıklık bilen var mıdır?

Rapor aşağıda

https://news-files.foreks.com/attach...rketRaporu.pdf
    Öncelikle satılan her ürünün cirodaki etkisi farklı, adet yerine tonaj kullanıyorlar diye biliyorum. Yanlışım olabilir. Sonra patron evet mal satıyor. Bu şirketi daha önce almama sebebim ateş wind in şirkette partnerlik içinde herhangi bir alakası olmamasaydı.

Integralinn raporundan ben de şüpheliyim, ancak Twitter'da bir arkadaş bunların hepsini yatırımcı ilişkilerine sordu ve farklı bir cevap gelmedi teyit ettiler.

Açıkçası çok çok özellikli bir iş yaptığını düşünmüyorum, ancak hazırlar ve piyasada çok fazla oyuncu yok.

7. Bilindiği üzere şirketimizin rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe ve diğer faaliyet alanlarında satış ve pazarlama çalışmaları kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Bu çerçevede Şirketimiz tarafından Martifer - Construções Metalomecânicas, S.A.Ticaret unvanlı müşterimize verilen teklifler onaylanmış bulunmaktadır. Konu üretimlerimiz müşterimizin Portekiz'de yerleşik üretim tesislerine sevk edilecektir. Tekliflerin toplam tutarı 580.242,87 EUR olup teslimlerin 2024 yılı ilk iki hafta içerisinde tamamlanması beklenmektedir.

Böylelikle Çin, Güney Kore ve Amerika Birleşik Devletleri'nden sonra Portekiz'e yapacağımız ihracatlarımızla müşteri çeşitliliğimiz artırmaya devam edecektir.

Teklif verme sürecine ilişkin içsel bilginin açıklanması Yönetim Kurulumuzun sırasıyla 29/5/2023 tarih ve 2023/34 sayılı Kararı aracılığıyla ertelenmiştir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur.

8.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    burada merak ettiğim konu şu kapasite artışı ile ciro artışı paralel seyredecek mi? yani ürünler tek tipte ve aynı fiyatta mı, yoksa irili ufaklı parçalar olduğu için bu oran değişiklik gösterecek mi? sallıyorum kapasite %200 artacak fakat ciro %100 artacak gibi?
    Şirketimizin internet sitesinde yer alan 600 kule kiti / yıl rakamı kitleme faaliyetimize ilişkin olarak üretim faaliyetilerimiz tonaj üzerinden hesaplanmaktadır.*Bununla birlikte ürettiğimiz aksamların homojen ürünler olmaması ve kule boyutları ile tasarımına göre değişkenlik göstermesi karşısında kapasite ile hasılat arasında lineer bir ilişki kurulamayacağının altını da çizmek isteriz.

Sayfa 332/367 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •