Sayfa 271/370 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321 ... SonSon
Arama sonucu : 2954 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. yukari goturecek bi haber dussunde.ben satis yada el degisim haberi duscegini sanmiyorum.umarim bi anlasma haberi patlatirlar

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. orrca arkadas teknikten sen daha iyi anliyosun.olurda 98 kapatirsa teknik bozuluyor mu??

3. Estafurullah.Hayır trende geri attı kendini.Şu an tekniği güzel.99 Üstü kalsaydı ballı kadayıftı

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. haber akisi cok saglikli degil ama bazende teknik islemesi lazim desene gerci bole kagitlarda teknigin onemi nekadar olur bilmiyorum ama umarim para teknigi yukari tasir☺ 1 ustu kalsaydi iyiydi tabiki..Allahtan hayirlisi..su puslu ortamlar agresif kagitlar icin firsat oldu yuzde 100 ler havada ucustu ins bu da milletin yuzunu guldurur.ytd

5. bi yorum teknikci arkadas??

6.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    bi yorum teknikci arkadas??

bu gibi hisselerin en büyük tekniği PARALI BİR OYUNCU ve OPERASYON İÇİN PATRONUYLA ANLAŞILMIŞ HİSSE gerisi hikaye. ne haber yollarlarsa yollasınlar eğer gitmesini istemezlerse çanak çömlek fincan kulp bayrak hepsi hikaye olur! neyse bugün cuma hayırlara vesile olsun inşallah.

7. yok ole deme kardesim teknigi bozar para ama yinede isler genelinde kagitlarin.SOCRANT ve ismini unuttugum iyi teknikciler vardi iyi tuttururlardi..simdi 99 ustunde kalirsa ve borsada buyuk bir gocme olmazsa insa 1 in ustunde yurur..ama yinede az bi mevla verdik;) 93 tende verdik( ytd..o arkdas bi yorum daha yapsa iyi olur

8. neyse ne yapıyorlarsa yapsınlar sessizce köşeme çekilip bekleyecem çok şükür acil para ihtiyacımı bir akrabam çözdü Allah kendisinden binlerce kez razı olsun ayağını taşa değdirmesin işi gücü rastgitsin. (gıyabında duasını da yaptım elhamudulillah)

ne yapayik spek efendi bizi hale sen soktun sen çıkaracaksın gidecek başka yerimiz yok gelecek günler yakınsa çekilen çile kutsaldır deyip bekleyecem! kalın sağlıcakla.

Sayfa 271/370 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •