Sayfa 361/367 İlkİlk ... 261311351359360361362363 ... SonSon
Arama sonucu : 2935 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    attığı son iki kap'ın fintables 2022 cirosuna göre oranlaması yüzde 30 civarı, 2024 ikinci çeyrek teslim edilecek.
    Işler tıkırında anlaşılan.
    Enerji şirketleri arasında piyasa değerini en makul bulduğum şirketlerden.
    Uzun pozisyona devam.
    Bakalım yeni bir hikaye doğacak mı?
    hikaye var ama şirket çok ketum hiç bi haber yada bi sunum yok kapalı kutu gibi..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    hikaye var ama şirket çok ketum hiç bi haber yada bi sunum yok kapalı kutu gibi..
    Aynen öyle bu piyasa değeri de ketumluğundan kaynaklanıyor.
    Diğerleri gibi sabah akşam seans içinde bombardımana tutsalar muhtemelen 3 katı piyasa değeri olurdu.
    Belki de balık çok büyük, biz göremiyoruz şu an, bize yedirmek istemiyorlardır.
    Burası bist her şey olur, bakmışsın tam tersi
    Herkese bol kazançlar.

3. Son iki gün karanlık odada ilginç şeyler oldu.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Son iki gün karanlık odada ilginç şeyler oldu.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hatta son bir ayda bunu 3-4 defa yaptılar butun gün eksi giden hisseyi karanlıkta kaldırıyolar ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Silkeleme hareketleri yapıyor. Daha da sertleşebilir.
    Yapışıp durmak lazım...Dolar bazlı zirveye gidecek inşallah

6. hafta sonu inşaattan görüntü paylaştılar sosyal medyada. inşaat çok yavaş ilerliyor. yatırımcı ilişkilerini arayıp bilgi alalım. biraz baskı altına almamız gerekiyor diye düşünüyorum.. 02328787800

7.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    hafta sonu inşaattan görüntü paylaştılar sosyal medyada. inşaat çok yavaş ilerliyor. yatırımcı ilişkilerini arayıp bilgi alalım. biraz baskı altına almamız gerekiyor diye düşünüyorum.. 02328787800
    bu arada az önce aradım, yine her zamanki gibi kap açıklaması yapıyoruz dediler. ben de her şeyi kap açıklaması ile öğreneceksek, yatırımcı ilişkileri diye bir birim niye var diye serzenişte bulundum. inşaat ile ilgili gerekli kap açıklaması için hazırlanıyoruz dediler, artık ne zaman kap ta yayınlanır bilemem.

8.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    bu arada az önce aradım, yine her zamanki gibi kap açıklaması yapıyoruz dediler. ben de her şeyi kap açıklaması ile öğreneceksek, yatırımcı ilişkileri diye bir birim niye var diye serzenişte bulundum. inşaat ile ilgili gerekli kap açıklaması için hazırlanıyoruz dediler, artık ne zaman kap ta yayınlanır bilemem.
    muhtemelen tahtacı bu haberi kullanıp tahtayı biraz baskı altına alacak. ben kendi adıma biraz daha düşerse, diğer kağıtlarım da biraz yükselirse peyder pey buradaki payımı arttırırım diye düşünüyorum. 100 civarına gelirse süper olur benim açımdan.

Sayfa 361/367 İlkİlk ... 261311351359360361362363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •