Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 11 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Altın

1. Altın

Altın alım satım, en düşük nereden alınır, en düşük makas aralığı, altın trendleri, altın mevduat, külçe altın, gram altın, altın borsası vs...

Yatırım tavsiyesi değildir...

2. Altın ile ilgili bir başlık olmadığını görerek, bu konuyu ayrıca konuşmak ve takip etmek isteyen bir grubun olması nedeniyle açtım.. Güzel paylaşımlar olması dileği ile..

Gayet iyi olmuş.
    galiba emtia başlığı altında mevcuttu fakat çok faal değil.
    ÇARŞI BAŞTAN BAŞA....

4. Benim altına olan ilgim, aslında Cemal Gürses in bir yazısında James Rickards ın bir yazısından bahsetmesi ile ortaya çıktı.. Malum bu adam 97-98 krizlerini ve 2008 krizini bilen adam.. Ve yeni bir krizin geleceğinden ve altının çok daha değerli olacağından bahsediyor bir süredir..

5.  Alıntı Originally Posted by yeniozrumeli Yazıyı Oku
    Gayet iyi olmuş.
    galiba emtia başlığı altında mevcuttu fakat çok faal değil.
    Evet gördüm şimdi diğer konuları.. Nedense daha önce gözüme çarpmadı ve bizim mevduat topiğinde sorduğumda söyleyen olmamıştı.. Neyse.. Bence bu başlık gereksiz olmuş.. Kaldırıyorum başlığı..

6. portföyünün %70 i fiziki gram altın olan biriyim. altın fiziki olunca al-sat hevesine düşmüyorsun ileride faydasını görüyorsun.hatırlıyorumda ilk alışlarım 120 küsürlerdedydi yaklaşık 1,5 yıldır alıyorum..

7. başlık hayırlı olsun, bende viop ta altın ons bazında uzun vade tutmak amaçlı kontrat alıyorum....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Tasarruf amaçlı (çocuğum için) her ay belirli miktar gram altın almaktayım. Çalışmaya başlayınca kendisi gelirinin %20 si ile devam edecek.
    995 yerine 999.9 olanı tercih ettim. Sanırım bozdurması vb 995 daha kolaymış.
    Nasılsa çok uzun vadeli düşünüldüğünden 4-9 diye adlandırılanı seçtim.
    Çeyrek yarım türü işlenmiş altın yerine bu daha doğru geldi.
    Fiziki altın üstte bir forum katılımcısının dediği gibi kolayca nakte geçmeyi de engelliyor.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •