Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
Dinazora döndü. Çok yavaşladı, çok fazla kaynak tüketiyor. Dahada kötüsü google reklamları. Sayfalarda sürekli bi reklam hareketi sağlıyor. Tıklayacağınız yeri tıklayamıyorsunuz, bakmışsınız alakasız yeri tıklamışsınız. Ayrıca dikkatiniz sürekli dağılıyor. Bol reklam koymanı anlıyorum, yazılar ortada ufacık kalıyor ama o reklamları sabit tut. kaza ile reklama tıklayalım diye olsa gerek, sürekli reklamlar gidiyor geliyor, sayfa yukarı aşağı sağa sola kayıyor. Her yıl kazandığı yüzlerce milyarı, biraz daha artırmaya çalışıyor.
Bence bu kadarıyla kalsa dua edin.Şu birkaç örnek daha ürkütücü.Mesela bir teknoloji mağazında merak edip buzdolaplarına bakmıştım,eve döndüğümde kapağını açıp incelediğim buzdolabının reklamı bilgisayarımdaydı.Evde pil lazım olduğunda pil konusunu konuştuktan sonra yine bilgisayarıma pil reklamı düşmüştü.Evini satın aldığım kişi tapu işlemlerinin ardından facebook arkadaşı olarak tanıyor olabileceğim kişilere düşmüştü.Telefonla yapılan görüşmelerdeki bazı bilgileri kullanıp dolandırıcılık girişimini saymıyorum,kredikartıyla yaptığınız alışverişler zaten otomatik toplanıyr.Paranoyaklık olmayan birşeyi olacak zannetmektir ama olan şeylerden bahsettiğim için sağlığımda bir sorun yoktur diye düşünüyorum.