Sayfa 307/852 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Akdeniz deki problemimizi sonlandıracak ve büyük avantaj sağlayacak bir öneri bizim tayyip'e geldi.

Mısır devleti, akdeniz konusunda tayyip'le iş birliği yapmak istiyor.
    Tek şartları, tayyip'in bizim vergilerimizle beslediği müslüman kardeşler(ihvan) denen örgütün Mısır bacağını desteklemeyi bırakmasını istiyorlar.

Normal bir insan, Mısır'ın bu önerisinin üzerine atlar. Akdenizde çok kötü durumdayız. Libya ile işbirliği yapmak biraz avantaj sağladı ancak Libyayı devirmeye çalışan avrupa ve abd var hatta Rusya var.

Mısırla iş birliğide yaparsak, doğu Akdeniz tamamen Türk gölü olur. Tabi mecazi anlamdada, İsrail Yunanistan işbirliği ve arkasındaki batı dünyası artı Rusya TUŞ olur.

Mısır'ın bu önerisinin üzerine normal bir insanın atlamamasının imkanı yok.

Bakalım tayyip ne yapacak.? Red edip kendi koyunlarına "öneri gelmedi, hikaye hepsi" "öneri geldi bilmediğiniz çok ağır şartlar vardı" gibi masallarmı anlatacak. Yoksa bu lokum pası gol'emi çevirecek.

Mısırla iş birliği, BIST in önündeki Doğu Akdeniz engelini kaldırır. Bu sebeple AB ülkeleri bize baskı yapıyor, yaptırım uygularım diyordu. Libyadaki savaşta önümüzde çok büyük risk ti. Karşımızda sınırsız kaynağa sahip dev devletler vardı. Mısırla anlaşma Libyanın önemini bitirir, hafter i destekleyen batı geri çekilir.

BIST açısındanda önemli bir gelişme. Suriye ve Libya riskleri, TR deki yabancı çıkışınında sebeplerinden biriydi.

Virus olayı bittiğinde, Suriye, Libya hepsi tekrar canlanacak ve BISTin karşısına çıkacak. Suriye ilede deniz anlaşması yapılsa, israil tamamen denizde kapana kısılır.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

2. Katille iş birliği yapılınca suça ortak olunmuş olur, ayrıca kendini inkar etmek, bugüne kadar savunduğun tüm değerlerden kazanımlarına kadar her şeye kalem çekip ahiretini de yakmaktır.
    bu dünyadan egemen güçlere boyun eğmeyip milleti için ölen bir mursi geçti
    bir de tayyip var tayyibi sevenler böyle bilip böyle seviyor, ne derseniz deyin.
    o ortaklıktan gelebilecek olan avantajlar kursağımıza girmesin.
    sisi fetö'nün mısırdaki maşasıdır, mehmet görmezin açıklamaları vardır.
    becerebilselerdi 15 temmuzda yapmak istedikleri mısır da yapılan şeydir
    reis'in sonu da mursi gibi olurdu.
    köpek gibi tasmayla yaşayıp önüne atılan kemikle yaşamaktansa kurt gibi yaşayıp kurt gibi ölürüz.
    Son düzenleme : Nikotin-34; 17-05-2020 saat: 16:07.

3. Alicemal bey; Sn. Nikotin-34, kendisi söylemese de, elinden kitap(çı)?ları alınmış beyefendi olabilir. Zaman kaybı ve gereksiz muhabbetler olmaması adına şeettim..

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    asklepion biliyorum kitapçı olduğunu.
    Hem arkadaşlar söylediler, hemde kendisi mesajla bildirdi.

Zorbalık ve saygısızlık yapmadığı müddetçe yazabilir.

kitapçı gibi yanlış yönlendirilmişleri takmıyorum. Hayattan bezmiş durumdayım.
    İstesem düzeltirim kitapçıyı. Ama hangi birini düzelteceksin, 60 milyon kitapçı var, hiç durmadanda yenileri doğuyor.

Ben değil ülkeye Atatürk lazım. Erken ölmeseydi, kitapçılar bu kadar çabuk ülkeye hakim olamazlardı. Bi 20 sene daha dayanırdık.

Sanırım zehirlediler Atatürk'ü. Tüm veriler onu gösteriyor. Atatürk ülkeden padişahı atıyor(lenin gibi). Ülke ortamı yahudilerin istediği ve güçlü olduğu hale gelincede,(bence) Atatürk'üde yahudiler bu dünyadan atıyorlar. Sonrada hızla yahudi sömürgesi oluyoruz. yahudilerde ülkemiz geri kalsın, güççsüz kalsın diye mendersleri, özalları, davutoğluları, fetullahları, kitapçı ları üretiyor.

Yapçak bişey yok.

kitapçılardan, tayyiplerden, cübbelilerden, fetullahlardan, apo lardan, turgay cinerlerden, aydın doğanlardan, koç ailesinden, zorlu ailesinden, cengiz denen aileden, karamemetlerden, kurtulmanın mevcut en kestirme yolu. chp, kendi belediyelerindeki hırsızları hapse atacak. O hırsızların ailelerinin mal varlıklarına el koyup halka iade edecek. Sonrada mevcut parazit vekilleri atıp yerine benim gibi kapasitesi yüksek, temiz ve halk içinde yaşayan keçileri koyacak. Sonrası kolay. Bunu halk görür. Sonrasında ne kitapçı kalır, ne akp, ne fetullah, ne apo.

Bununda imkanı yok. Ecevitten sonra chp diye bişey kalmadı.

Hadi siz hak ediyosunuz kitapçılarıda, benim günahım neydi onu anlayabilmiş değilim.

.
    Son düzenleme : alicemal; 17-05-2020 saat: 17:20.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

5. ah alicemal abim!
    siz beni takmayın, reise de iftira etmeyin
    yahudi sömürgeliğinden kurtulmak için canını dişine takmış olana tam tersini söyleyebilmek nasıl bir mantıktır?
    anlamak çok ama çok zor.
    uzatmayayım ne siz beni ne de ben sizi ikna edemeyiz.

6.  Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    ah alicemal abim!
    siz beni takmayın, reise de iftira etmeyin
    yahudi sömürgeliğinden kurtulmak için canını dişine takmış olana tam tersini söyleyebilmek nasıl bir mantıktır?
    anlamak çok ama çok zor.
    uzatmayayım ne siz beni ne de ben sizi ikna edemeyiz.
    yahudi somurgeliginden korunmanin yolu memleketin tum birikimlerini yahudilere ve ortaklarina peskes cekmekten mi geciyor?

Bunlari orneklendiririm de usendim. Saymakla bitmez.

Onun yerine basit bir soru sormak isterim.

Dusman ucaklari Istanbula saldiriya gecse vuracaklari ilk nokta neresi olurdu?

7. Burası alicemal abinin çiftliği!
    arada bir takılıyorum abime.
    diğer yazanlarla polemiğe girmem, alicemal abimde kızar.

8. Ama hangi birini düzelteceksin, 60 milyon

alicemal abim bi penaltı pozisyonu yapıp topu penaltı atış noktasına koymuş bana da 90'a takmak düşer
    olmaz ali cemal abim, milletin değerlerine karşı savaşarak chp'deki hırsızları temizlesenizde olmaz, önce milletin değerleriyle barışacaksınız.
    yalnız 60 milyon dediklerinizin bir kısmı pek şuursuz, sizinkilerle aynı sandıkta buluşabiliyorlar ne yaptıklarını bilemeden cahilce öylesine.
    şu sizin yıllarca katil dediğiniz temel amcayla, meral ablanın peşine takılanları kast ediyorıum.
    Son düzenleme : Nikotin-34; 17-05-2020 saat: 20:33.

Sayfa 307/852 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •