Sayfa 323/852 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1. İyi hisseler uzun vade her zaman iyi olurlar.

Borsada hisselerin yükseliş ve düşüşlerinin temel nedenini anlamak için hisseleri zaman zaman detaylı inceliyorum Temel ve Teknik olarak.
    Faydalı olması dileğiyle, ilgilenenler için...

Tkfen inceleme: https://youtu.be/ZONKkBNOyoY

Kanal linkim: https://www.youtube.com/channel/UCRn...Z2DNgSimUQjTQ/

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    hfko benim topiği reklam amaçlı kullanmış.

Yani kendi cebine girecek para için beni mendil gibi kullanmış. Burnunu hımkırmış ve atmış. her yer sümük dolu.

Kendi çıkarı için başkalarını kullananları hiç sevmem.

Dağ keçisi doğamda bu var.

Belki hfko süper bir adamdır hepinizi zengin edecek (bu laftan etkilendi iseniz IQ dereceniz 80 in altındadır, diğer değişle bildiğimiz koyunsunuz ) Sakın beni kaaale almayın.

Benden etkilenipte hfko nun youtube kanalına girmezseniz belkide fakir kalacaksınız. (bu laftan etkilendi iseniz IQ dereceniz 72 nin de altındadır, diğer değişle bildiğimiz koyun oğlu koyunsunuz )

Kafa çalışsa kendini zengin eder, koyun sürüsüne ihtiyaç duymazdı diyorsanız, IQ dereceniz en azından 80 dir. Yani normal zekanın en alt derecesine sahipsinizdir.

Bende kaybediyorum IQ derecem einsteinden bile çok yüksekken. Çünki para piyasaları metodolojik değil, yani kurallara uygun değil. Karşında balina var, kendi çıkarı için ne tarafa isterse o tarafa sürüyor endeksi ve hiç bir hesap kitap balinanın davranış tarzını yakalamanı sağlamaz. Sen en ileri yapay zekâlarla algoritma yazsan(ki ben sürekli yazıyorum) da, karşında kurallara uyan bir sistem yok, kendi çıkarı için her şeyi yapabilen bir insan formu var, balina senin süper hesaplı kurallara uyan davranışını alaşağı edebilir, çünki endeksi yönlendirecek güç onda. İsterse tekniğe uyar, isterse temele uyar, çıkarı onu gerektiriyorsa ikisinede uymaz.

Bilmem anlatabildimmi.

Bugün denize gittim geldim, hava sıcaklığı yaz ortası gibiydi.? Bu ne demek? Haziranda ağustaos sıcakları.? kuraklık geliyor anacıım.!!

Nyese kafa bulutlu bugün. Çok güzel dişi ler gördüm, bolca pas aldım. Moral yerinde. short kayıplarımı hazmettim, hatta umrumda değil.

Hoşunuza giden bir dişi size gülmüşse, hiç bir sorun kafanızda kalmıyor. iyiki gitmişim.

Buda benim ULVİ dağ keçiliğimi törpüleyip, sıradan maymunlar arasına sokuyor.

Özne dişiler olunca, bende sizin gibi maymun oğlu maymun oluyorum. hatta sizden daha maymun oluyorumdur.

Yok yaw o kadarda değil.
    Yinede hoşunuza giden bir dişinin size gülümsemesinden daha güzel ne olabilir.?

Evet yaw, sanırım bende maymunum.

Fakat bu keçi sakalı, bu beyaz tüyler nedir.? Kalkık kısa kuyruk, dağlarda gezmekten hoşlanma, sürüden kaçma.

Evet keçiyim ama hayvanım ve mutluyum.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

VIOP'ta işler nasıl hocam, ben iki kazansam bir kaybediyorum ama keyifli iş. Şimdiye kadar hamallık yapmışız hisse taşıyarak.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Esra bol şans dilerim.
    Lütfen teminatının yarısından fazla kontratı geçme. Yoksa stresli olursun ve çok hata yaparsın. Kendimden biliyorum.

Kafanın rahat olması çok önemli.

Benim durumum ise, PUAN olarak zararı çıkartım artıya geçtim. Tutar olarak hala zarardayım.
    Düşe kalka gidiyorum işte.

---

Dün batı borsaları yeşildi, sabahtan viop +1,50 anormal yüksek açtı.
    Bu sabahta batı borsaları yeşildi, viop eksi açtı.

Ne anladık.?
    Dün sabah shortçuları döktüler.

Yukarda ne yazmışım. Balina toplu balık sürüsünü görünce lüpler. Endeksi yönlendirmek onların elinde. KY nin kontratlarının karşısında onların kontratları var.

Gruplaşma nerede oluşmuş görüyorlar, kaç kontrat, maliyetleri nedir, nerede dökülürler filan.
    Bir operasyon, tamam.

Dünki olay balinalara taze örnek.
    @NeAcaipDunya

5. Maymun aklım ve cahilliğim hemen sezgilerimi ve duygularımı ön plana çıkardı. Viop güzellemeleri ve destekleyici yorumlar, sürüyü mezbahaya yönlendirme gibi geldi bana. Eğer öyleyse de suyun önünü kesemem ama ıslanmak da istemem...

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    asklepion u kaale almıyoruz, hiç bir zeka belirtisi yok.
    viop reklamı yapıldığını söyleyebilmek için hakkaten kör olmak gerekir. 100 yazı varsa 99'u "büyük zarardayım, maffoldum, öldüm bittim, iyilerinden bir belediye başganı yokmu el versin" diye başlar. Bütün belediye başganlarının toz olması ile biter.

99 yazıyı görmeyip sadece esra'nın yazısını görüp "vaaay" demek, hakkatende maymun olduunu, içgüdülerinin devrede olduunu gösterir.

Allahtan bana yürümedi de, doğru yöne doğru yürüdü.
    Her türlüsü çok cesur bu devirde.

---

BIST bi kaç gündür kafası kesilmiş tavuk gibi. Ne yapacağını bilemedi. Korku içinde. Gözü abd de ama peşinede takılmıyor.

Bakalım nereye varacağız bu gidişatla.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    esra, viop soruna cevap gönderemedim çünki özel mesaj alanı kota'n dolmuş. Yer açmak için aldığın ve gönderdiğin özel mesajlarının bir kısmını silmelisin.
    @NeAcaipDunya

8. Güzel bir zopa hazırlanıyor kimin şöyle 5 bin puvanlık ne dersiniz ?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 323/852 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •