Sayfa 335/335 İlkİlk ... 235285325333334335
Arama sonucu : 2675 madde; 2,673 - 2,675 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    1,930
    osed, verileri kısa vade takip etmiyorum hali ile petrol fiyatı şu an neden bir kaç lira düştü yada çıktı cevaplayamam.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    1,930
    Bugünü tatil yapmışlar anlaşılan. Bugünün önemi ne.?

CIA tarafından yetiştirilip büyütülen ve şu anda CIA tarafından korunan fetullah gülenin, Türkiyede yönetimi ele geçirmeye çalıştığı gün.

abd nin adamı fetullah gülen, polis teşkiletı ve orduyu ele geçirirken akp ve tayyip erdoğandan büyük destek almıştı. Orduyu hapse atan savcıların açtığı davalarda, "o davaların savcısı benim" diyen tayyip erdoğan, kendi zırhlı aracını bile fetullah gülenin savcılarına vermişti.

Yol arkadaşları akp ve fetullah gülen in arası bozulduktan sonra, 15 temmuzda kankalardan biri, diğerini öldürmeye çalıştı ama başaramadı.

Bugün o sebeple tatil edilmiş olmalı.

Oy oranları çok düşen tayyip erdoğan ın, 2023 seçimlerini kazanabilmek için, yeniden abd ile barışmaya çalıştığı ve abd nin adamı fetullah gülenlede arayı ısıtmaya başladığının göstergeleri var. Hapiste fetö elemanlarından üst düzey olanlar kalmadı gibi. Teker teker dışarı çıkarıyorlar. fetö grubunun ayak takımı hapiste.

tayyip erdoğan, abd, dolayısı ile fetö ile anlaştıktan sonra, 2023 seçimlerini kazanabilirmi?
    abd para yağdırır, TR deki abd medyası ve bankalarıda destek olursa belki kazanabilir.

Düşük gelirlilere her yıl çok uygun taksitli 100 bin ev üretip satacağız haberi çıktığındada bu soruyu sormuştum. Bu projeyi düzgün yaparlarsa oyları artabilir demiştim. O proje fos çıktı. Eğri değnek çok istese bile düz iş yapamıyor. kapasite o kadar.

abd ile barışırsa.? fetö fetullah olursa?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    1,930
    abd borsalarındaki California haberi satışı, kalıcı olmadı. Yeniden alışa geçtiler.

Diğer eyaletlerden bazılarındada, virus önlemleri yeniden sıkılaştırıldığında, artık korku satışı olmayacaktır.

Bizim 112 bine iniş çıkışımızda yıldırım gibi oldu. Bizde hareketler çok hızlı oluyor. Bu hız ise BISTin güvenliğini zedeliyor. İniş Hızımızın sadece sığ'lıkla alakalı olduğunu sanmıyorum. Ülke kültürü ilede alakalı olmalı. Talan ve hırsızlık kültürü oturmuş durumda. Bu kültür BIST ede yansıyor hali ile.

özal ailesini yargılamadık, ülke kültürü farklılaştı. adnan menderes yargılanınca 20 yıl bu ülke nefes almıştı.

O 20 yılda, bugün çok övündüğümüz ileri teknoloji şirketlerimiz kurulmuştu.

Aselsan, Tusaş(Tai-Tei), Roketsan, Havelsan, Tubitak...

Bugün İHAlarımızı, Hürkuş ve TF-X 5. nesil savaş uçaklarımızı yapan, HİSAR savunma sistemlerimizi yapan, uçak ve helikopter simulasyon kabinleri, uzun menzilli güdümlü füzeleri yapan şirketler hep o zaman kuruldular. bayraktarın iha larıda tusaş mühendislerince yapıldılar.

BISTi anlatıyordum adnan menderese gittim.?

Ne anladık.?

Olayların sebepleri hep tarihte yatıyor.

Bugünki seçimleriniz, çocuklarınızın, torunlarınızın hayat kalitesini belirliyor.

Sebepler derinlerde yatıyor. Olaylar birbiri ile bağlılar. Bir kurumun bozuksa, diğer kurumun düzgün olamıyor. Medyan(gazete, TV, internet haber sitelerin) bozuksa, siyasetçin düzgün olamıyor(terside geçerli, yumurta tavuk). Siyasetçin bozuksa, devlet hizmetleri ve işleyişi düzgün olamıyor, devlet bozuksa, günlük hayat düzgün kalamıyor.

Sayfa 335/335 İlkİlk ... 235285325333334335

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •