Sayfa 384/852 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Bana kalırsa.

uzun vade

orta vade

kısa vade

resmi göremeyenlere
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

İşe güce dalmadan, ben de oyumu kullanayım alicemal bey için.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    ayhan, geçen yıl cds ve libor seviyelerini kendi çıkarlarına göre manipule ettiği için bazı bankalara ceza yazıldı. Bu haberi hatırlıyorum, detay hatırlamıyorum.
    Yani konuyu tartışmaya gerek yok. Delil var.

Diğer konularda yazdıkların gri bölge. 1 yıl önce zararda değil hep kazanıyorken bende herkese akıl veriyordum, "aptalsınız olm siz" diyordum. viop a geçip virus yumruğunuda yiyince, dersimi aldım akıl vermeyi bıraktım.

Du yaw.. ben hala herkese akıl verip "maymunsunuz" diyorum... yok akıllanmamışım, benden adam olmaz.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    oley, oylarım aynı hızla artmaya devam ediyor.

Angara'da beni tercih ediyor.

alyel'ide aileye kattık.

alicemalcim hani espiri var ya bi cisim yanaşıyor
    yad atünelin içindesin ışık görünüyor diyorsun aslında o ışık trenin ışığıymış
    bizim durum buna benziyor
    son zamanlarda o cisim çok hızlı hareket etmeye başladı tünelin içindeki ışıkta süratle yaklaşıyor
    samimi söylüyorum yakınd ahiç güzel şeyler olmayacak kokusu var havada sen acil aday ol sandığı getirt meydanlara
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    ayhancım,10 yıldan fazladır hem internette yazıyorum, hemde dışarda konuştuğum ve cahil gördüğüm insanlara söylüyorum. "bunlar iyi günleriniz"

akp 2023 de gittiğinde çok büyük bir enkaz bırakacak.
    500 milyar dolar borç bırakıyor,
    YİD(yap işlet devret hastahaneleri, yolları köprüleri) ile gelecek 25 yılımızı borçlandırdı.
    Halkın malını mülkünü şirketini arazisini ormanını limanını maden haklarını sattı, gelen paraları har vurdu harman savurdu.

Eskiden kriz olduğunda çabuk toparlardık çünki ülke zengindi. Sadece paraya çevirmemişti. bakir olarak duruyordu. Krizleride bu sebeple çabuk atlatıyorduk. Şu an ise yüksek borçluyuz ve kamu mallarıda talan edildi. Krizlerden çıkmak eskisi kadar kolay olmayacak.

Hala şans var.
    Gerçekte bunlar hiç bir şey değil. Benim gibi bir adam başa geçse hepsini halleder ve avrupa yıda geçeriz, fazla da sürmez.

Sorun şurdaki iyi bir ekibin başa geçme ihtimali SIFIR.

Neden çünki akp yi seçen halk, mhp ye iyi partiye saadete takılan halk, yani bu milletin %80'i, yine gidip akp ye değilde mkp ye oy verecek ve aynı terane aynı talan devam edecek.

Sorun burada. Bu halkın iyi bir insanı seçmek ve yükseltmek gibi bir şansı hiç yok.
    Sistem öyle kurulmuş.
    Devlet kurumların, tüm medya, ülkeye hakim dev şirketler bu sistemin oyun kurucusu. Karşı gelirsen, tüm ülkeye karşı gelmiş gibi oluyorsun. Polis, medya şirketler herşey senin karşında. talan a sömürüye dur diyemezsin.

neyse, sen kazanıyorsun, bende idare ediyorum, fazla da can sıkmaya değmez.

Muhtarlık ile başlayacağım, yaptığım işlerle yükseleceğim ve reklama ihtiyacım olmayacak.
    Reklamla yükselmeye kalksan, başaramazsın. Hırsız olmadığım için, bir sürüye biat etmeyeceğim için sistem bana engel olur. Mutlaka yaptığın işlerle yükselmen gerekir.
    Bu seçimlerde hazır değilim, umarım sonraki seçimlerde muhtar lıkla başlayacağım. Gerçekten kapasitesi yüksek ve temiz bir adamsam, hızla yükseleceğim.
    Önce Türkiyeyi, sonra dünyayı, sonra güneş sistemini düzelteceğim, derken bize doğru hızla yaklaşan, yanlış yolda olan Orion galaksisi var, onları doğru yola sokacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Neyseki dünyada başka böyle lider yok.
    Ilginç alicemal abi.
    Bir daha üzerinde düşünmekte yarar var.

8.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    oley, oylarım aynı hızla artmaya devam ediyor.

Angara'da beni tercih ediyor.

alyel'ide aileye kattık.
    Beni de ekleyin Hocam. +1 oy ile

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    alicemalcim hani espiri var ya bi cisim yanaşıyor
    yad atünelin içindesin ışık görünüyor diyorsun aslında o ışık trenin ışığıymış
    bizim durum buna benziyor
    son zamanlarda o cisim çok hızlı hareket etmeye başladı tünelin içindeki ışıkta süratle yaklaşıyor
    samimi söylüyorum yakınd ahiç güzel şeyler olmayacak kokusu var havada sen acil aday ol sandığı getirt meydanlara
    Hocam siz geceleri uyuyabiliyormusunuz?
    Bu kadar korku imparatorluğu, felaket tellallığı... Haddinden fazla şiddet gayedeki hikmeti yok eder. Herkes birşeylerin yolunda gitmediğinin farkında ama sizinki sanki farklı bir noktaya hizmet eder noktasında duruyor karşıdan bakılınca.
    Şunu da unutmayın, karanlığın en koyu anı aydınlığa en yakın olduğunuz zamandır.

Sayfa 384/852 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •