Sayfa 505/852 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun alicemal covid öncesi 77 kilo olunca spor salonuna yazılmıştım haftanın 3 günü gidip spor yapıp buhar banyosu yapıyordum. 1 yılda 71 kiloya geldiydim sonra bıraktım üzerine covid geldi wvde kendimi yemek işlerine verdim 2 ay önce baktım 80.2000 olmuşum. Şubat ayında tekrar koşuya başladım haftanın 3 günü 10 km hafif tempo joşu ve yürüyüş yapıyorum 2 günde pafktaki spor aletleri ile 1 saat çalışıyorum 2 yada 76.200 e indim yani 4 kilo verdim hedefim 2 ay daha spor yapıp 73 ila 72 arasında bir yere inmek şu haftasonu sokağa çıkma yasakları etkilemezse becereceğim gibi ayrıca aralıklarla hergün 250-300 yarım mekik yapıyorum göbeğe çok faydası var
    Ralli devam eder mi,bajgan?

Memelekte tam ralliye hazırlanıyon bi anda biri görevden alınıyor ralli halli oluyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Bir çok kağıtta hâlâ ciddi yabancı çıkışı var arkadaşlar, maalesef iyiye yoramıyorum.....Ve ben ciddi ciddi borsadan tamamen çıkıp kenarda durmayı düşünüyorum,ki ben 1999 den beri borsadayım ve borsanın olmadığı günlerde sıkılan birisiyim...

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Doğru, yarın derken bir sonraki iş günü demek istemişimdir.

Hatırlıyorum, geçen yıllardan birinde, Cumartesi sabah erken kalkmışım. BIST rakamlarına bakıyorum kıpırdamıyor. Saatlerce haber aradım niye BIST kıpırdamıyor diye, sistemde arıza var sanıyordum. Saatler sonra bi şekilde uyandım.

Bugünüm güzel geçti tepem atmadı. Kum torbasını bahçeye kurdum, bayağı büyük ve gösterişli bir şey. Çok ağır ve güçlü.

Bugünü Kum torbası ile karşılıklı kesişerek geçirdik, güçlerimizi tarttık. Açıklarını aradım, biraz hantal gibi geldi. Atik olup alttan çalışırsam kazanma şansım var.

Yarın kapışırız, umarım sakatlanmam. Sakatlansam bakacak kimsemde yok. O sebeple yakın dövüşe girmeyi düşünmüyorum.

Uzaktan ayak hareketleri ile şaşırtıp, sağ gösterip soldan dalacam. Artık kim kazanırsa.

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    ayhan vay canına diyorum. Bu devirde kendi sağlığına ve fiziğine dikkat eden zor bulunur. Tekim sanıyordum. Birde himalayalarda biri varmış, karda ayağı kayınca uçurumdan yuvarlanmış ölmüş. 2 kişi kaldık. Bunu abigail gülüyor diye yazdım ama aynı espriye 2 kere gülerse şaşarım.

---

abigail, bilgisayardan girince 75. sayfa.
    O topikte toplam 77 sayfa var. Cep telden girdiysen sayfa sayısı çok farklı çıkabilir.
    Sayfada üstteki gelişmiş arama kısmında TEMEL ANALİZ İLE ŞİRKET SEÇİMİ diye arasan bulur. Ama arama kısmı tam düzgün çalışmıyor. Bulduktan sonra linki tıklayınca, ilgili linke değilde o topiğin ilk sayfasına gittiği oluyor.
    Yazıyı buldum tekrar teşekkür ederim. Ayrıca ikinci değil üçüncü defa yine güldüm :D Bence hoş :D

6. Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Bir çok kağıtta hâlâ ciddi yabancı çıkışı var arkadaşlar, maalesef iyiye yoramıyorum.....Ve ben ciddi ciddi borsadan tamamen çıkıp kenarda durmayı düşünüyorum,ki ben 1999 den beri borsadayım ve borsanın olmadığı günlerde sıkılan birisiyim...
    adanalı, bence en azından 1550 seviyesini bekle. Çıkacaksan ondan sonra çık. tayyip yeni bir numara çevirmezse, o seviyeye en fazla 1 ay içinde gelme ihtimalimiz var.

Tabi yabancılar tekrar yoğun satışa geçermi.? Virus sebebi ile tekrar yoğun kapamalar olurmu.? Kötü sürprizlerde var. Bunları yazınca birden moral yine gitti.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    bootes in grafiğe baktım, tekrar 1370 leri bekliyor. Bencede mümkün ama ihtimali yüksek değil.

Hoş kabineyi açıklamadı. Ekonominin başına 1 müftü, 1 serbest güreşçi, 1 kızı birde dayısının oğlunu açıklarsa 1370 ler bile yüksek kalır.

---

Ocak ayında 200 bin civarında yeni kişi katılmıştı, Şubat ayında yeni katılımcı yoktu Mart ayında yine 100 bin kişi kadar yeni katılımcı olmuş. MB krizi ile %25 düşmüştük, bu sebeple Nisan ayında yeni katılımcı girişi zor görünüyor. %25 düşüşten korkarlar.

Sayfa 505/852 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •