Sayfa 526/852 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    İşin traji komik yanı BOOTES'in temele tekniğe dayanmayan 1288 hedefine doğru gidiyoruz.

Normalde bu hedefe gülerler ancak gördüğünüz gibi gülecek durum yok. Sanki suriye ile yeniden savaşa girdik ve buna tepkiyi sadece bankalar veriyor.
    Teknik var dostum:
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    ooof Atatürk. Dertler bitmiyor.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bu link aşılama haritasını gösteriyor. Kim ne kadar aşı yapmış.

Altta MAP'i tıklarsanız, harita üzerindede oranlı gösteriyor. Solda ülke nüfusları var.

https://ourworldindata.org/covid-vaccinations

4. Sanki herkes bir haber bekliyor gibi,döviz -borsa diken üstünde......

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Ekrana yeni bakabildim.

Bu kezde bankalar yeşil, diğer endeksler kırmızı. Yabancı alıyor, yerli satıyor.

Dün akşam dedikleri gibi halka arzlar sebebi ile olmalı. Millet kolay para peşine düştü, diğer senetlerden parasını çekip halka arza girmeye çalışıyor.

Halka arzlarla çekilen paranın yerini, yeni oyuncuların girişi bu sefer dolduramadı. Halka arzlar riskli hale gelmeye başlayacak demektir.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Dünki satışı körükleyen etkenleri dün akşam saydılar.
    - Tam kapama söylentisi, turizmi ve ekonomiyi etkiler.
    - Halka arzlar için senet satanlar.
    - Karadenize bu seferde ingilizler savaş gemisi göndereceğim dedi.
    - Yeni MB başkanının henüz tek bir akıllı hareketinin bile olmaması ancak kötü algılanacak hareketlerinin olması.

Son durum:
    Bir miktar Hisse long devam. Nisan vadeler gitti, haziran vade kaldı ve çok çok az takviye yaptım. Neye güvenerek yaptım... Kumar oynadım. Artık temele tekniğe bakacak halim kalmadı. Hakkaten çok yıpratıldık. Çok rezil bir ülke ve borsanın içinde olduğumuzu düşünüyorum.

Çok eskiden İzmir'de yaşarken bir komşumuz vardı. Karı koca çocuk. Adam kumarbazdı. Kumarda kazandığında evde bayram olurdu, karı koca mutluydu.
    Çoğunlukla kaybederdi ve evde kavga olurdu, karısını döverdi, evdeki TV gibi eşyaları sattığıda olurdu.

Türkiye bu halde.
    2006 ya kadar kumarda kaznıldı. Her kes mutluydu. Sonra kaybedilmeye başlandı ve kavga dövüş, evdeki mallar satılmaya başlandı. Sonu gelmedi, GELMEZ.

7.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Ekrana yeni bakabildim.

Bu kezde bankalar yeşil, diğer endeksler kırmızı. Yabancı alıyor, yerli satıyor.

Dün akşam dedikleri gibi halka arzlar sebebi ile olmalı. Millet kolay para peşine düştü, diğer senetlerden parasını çekip halka arza girmeye çalışıyor.

Halka arzlarla çekilen paranın yerini, yeni oyuncuların girişi bu sefer dolduramadı. Halka arzlar riskli hale gelmeye başlayacak demektir.
    Halka arzların etkisi yoktur zannımca,zaten 11,30 veya 100 lot veriyorlar.....Gwind de mesela 100 lot verdi yani 506 lira......Bana göre bu satışların arkasında bizim önümüzdeki günlerde öğreneceğimiz bir haber var.......

8. Ve o haber geldiğinde endeks 1285 sonra 1150 olabilir........

Sayfa 526/852 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •