Sayfa 538/852 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bi dakka yaw, elimdeki longları ayar yaparken kafa yerinde değil. kritik karar vermem gerekiyor.

Tüm işyerleri kapanacak diyor değilmi. Bu durumda BISt de kapanacak demektir. Tüm finans kurumları kapanacağına göre.

29 Nisan Perşembe BIST kapanıyor. 17 Mayıs açılıyor.

bluumberg e bak. 23:00 marabası önce amerika ile başlayacağız diyor. lan TR tam kapanmış sende TR desin allahın odunu.

hay bişey yapacam bu tam sayfa reklamlara yaw. 2 tanesi üst üste geliyor. Birini kapıyorsun hemen arkasından yenisi çıkıyor.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    viopçulara bak, tam kapanıyoruz diye sevindiler yaw.?

Bunların hepsi sıyırdımı ki.?

--

bootes, küçük hesabı amatörler yapar yaw.
    1288 i tutturdun sayıyorum, 1350 yide tutturdun sayıyorum. Şimdi 1100 hedefin var ona bakacağız. 1200 altına inse yeter, tutturdun sayacağım. Zor kısmı 1100 hedefin.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    espiri olsun diye yazıyorum yoksa ne yazdığını anladım
    29 mayıstan 17 mayısa kadar geriye doğru mu tam kapanma yapacakalr
    herşeyi yapar bunlar
    Bunlar gerici ya. O sebeple yazmış olsam gerek.

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Bi dakka yaw, elimdeki longları ayar yaparken kafa yerinde değil. kritik karar vermem gerekiyor.

Tüm işyerleri kapanacak diyor değilmi. Bu durumda BISt de kapanacak demektir. Tüm finans kurumları kapanacağına göre.

29 Nisan Perşembe BIST kapanıyor. 17 Mayıs açılıyor.

bluumberg e bak. 23:00 marabası önce amerika ile başlayacağız diyor. lan TR tam kapanmış sende TR desin allahın odunu.

hay bişey yapacam bu tam sayfa reklamlara yaw. 2 tanesi üst üste geliyor. Birini kapıyorsun hemen arkasından yenisi çıkıyor.

borsa kapanmaz bankalarda haftada 1 yada 2 gün açık olabilir emeklilerin 1.000 tl bayram ikramiyelerini ekonomiye katmak lazım
    kamu bankalarının yöneticileri muhtemelen kapatmamak için 40 takla atarlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    borsa kapanmaz bankalarda haftada 1 yada 2 gün açık olabilir emeklilerin 1.000 tl bayram ikramiyelerini ekonomiye katmak lazım
    kamu bankalarının yöneticileri muhtemelen kapatmamak için 40 takla atarlar
    tayyipin açıklamalarda finans kesimi yok. yarın öbürgün belli olur herhalde.

---

siyonist bluumbergin marabası 1 saatlik programının 50 dakkasını abd ye ayırdı. biden bizi nasıl öttürecek, onu konuklarına anlattırmaya çalıştı. Allahtan azimutun karizmatik labunyası, maraba nın tuzağına düşmedi. Olumlu yönden bakmaya çalıştı. Boşa genel müdür yapmamışlar.

maraba kalan beş dakkanın yarısındada bitcoini parlatmaya çalıştı. 32 saniye kadar da TR den bahsettiler. Lang bugün Türkiye tam kapama kararı açıkladı. FED başkanı osursa naklen yayına geçiyor bu maraba.

Her neyse artık.

siyonist kanalda abd ye en güzel marabalığı bu herif yapıyor. Baş maraba madalyası takarlarsa şaşırmam.

Yarın ola hayrola.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Kapama ile ilgili iç işleri bakanlığının genelgesi burada
    https://www.icisleri.gov.tr/81-il-va...esi-gonderildi

Finansı ilgilendiren madde

...
    Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi
    ...
    30. Bankalar başta olmak üzere yurt çapında yaygın hizmet ağı olan kurum, kuruluş ve işletmelerin bilgi işlem merkezleri ile çalışanları (asgari sayıda olmak kaydıyla),
    ...
    42. 10.00-16.00 saatleri arasında sayıları banka yönetimlerince belirlenecek şekilde sınırlı sayıda şube ve personel ile hizmet verecek olan banka şubeleri ile çalışanları,
    ...

Bankalar açık olacak görünüyor, BIST de açık olabilir anlamına geliyor gibi.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    20 günlük kapanma, 2. çeyrek bilançolarında küçük bir delik açacaktır ancak Turizm sezonunuda kurtarma şansı var. Tabi eğer doğru dürüst uygulanırsa. Kapanmadan sonrada cıvıtmazlarsa.

Cıvıtınca ne olduğunu gördük, bir kaç haftada 10 binlerden 60 binlere geldi.

Bu kapanmayı hızla aşılama için kullanmak gerekir. Aile hekimlerine aşıları dağıtsalar büyük ihtimalle çok hızlı olur. Tabi ellerinde aşı varsa. Aşı yoksa ne yapabilirsin ki.?

2006 da devletin aşı enstitülerini ve ilaç fabrikalarını kapatan akp ye teşekkür edebilirsiniz. Türkiyenin özel ileç firmalarının yabancılara satışına ses çıkarmayan akp yede teşekkür edebilirsiniz. İlaç firmaları global kartellerin eline geçince, TR de onlar ne derse o olacak demektir. Aşı içinde böyle kuyruğa girersiniz. İlaç fiyatı olarak ne derlerse boynunuzu büker kabul edersiniz.

Yabancılar bugün banka almıyorlar, sanırım birazda bankaları satıyorlar. Çıkmak içinmi satıyorlar yoksa 20 günlük kapanmanın etkilerinden çekinip mi mal azaltıyorlar bilemeyiz.

Dün az miktar long azaltmıştım. Bugün biraz yukardan yerine koydum. Bilançolara ve TR nin makro verilerine güveniyorum. Böyle düşününce göğsüm kabarıyor kendime güvenim geliyor. Sonra tayyip ve yabancı satışı aklıma gelince hevesim hemen kaçıyor, boynum bükülüyor. Yabancılar fiyata bakmaksızın büyük zararla satıyorlar. Veriler umurlarında değil gibi. tayyip beyde problem canavarı gibi.

alicemal yeni tiyom erbos dursun burda fiyatıda sevdiğim rakamda 69
    alicemal tiyomuz şimdilik çalışıyor borsa kaç gündür gene yamuk yapıyor ama bu yan yan gidiyor
    almasakta tiyomuzu seyretmekte güzel
    ali cemal 3. tiyoda tuttu ama bben tek kuruş kazanamadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 538/852 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •