Special Days Image
Sayfa 547/852 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    alicemal benim şu tiyo halen gidiyor 120 ye kadar yolu var demişlerdi alsak mı ne
    valla "manipulatif hisseye gir" oyunu hiç oynamadım, ne diyeceğim bilemedim. Onun yerine "MB piyango" oynamak lazım. MB faiz indirecekmi, indirmeyecekmi.?
    İndirecek diyosan altın al, indirmeyecek diyorsan doviz sat.

İndirmeyecekte kaldırmayacakta sabit tutacak dersek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    İndirmeyecekte kaldırmayacakta sabit tutacak dersek
    O zaman ben long pozisyonumu korurum. Kıpırdamam.

Ons Altın ve dovizcilerin de tayyip toto oynaması lazım. Bir ay içinde yeni kriz çıkaracakmı, çıkarmayacakmı.?
    Çıkaracak diyosan ons altın al hisse sat, çıkarmayacak diyorsan doviz sat.

TR de heyecan bol. hayatımız kumar oldu.

totonun sonu belli muhakkak bişey çıkartır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    totonun sonu belli muhakkak bişey çıkartır
    Ayın 14 ünde NATO toplantısı var. biden ile orada görüşecekmiş.
    siyonist kanalların uşakları, haberturk sitesinin marabaları şimdiden "o toplantı çok önemli, o toplantıda biden bize yan bakarsa mahfoluruz. biden ne derse kabul edin." şartlandırmasını işliyorlar. Dinleyenin kafa ne kadar boşsa, o kadar bu şartlandırmadan etkilenir.

Bilgi eksikliği korkunun kaynağıdır.
    Buyrun süper bir özlü sözümü farklı şekilde yazdım. Kullanın faydalanın.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bugün yerli yükselmek istedi ama yabancılar banka satarak karşılık verdiler. Sattıkları bankaların 3,5 yıllık kazancı ile o köklü ve sağlam yapıdaki bankayı satın alabiliyorsun. Böyle bir rezil durum.

Obez beyinli, sömürgeci kafalı yabacılar iş üstünde. MB kararını bekliyorlar. Sanki MB 1 puan faizi düşürse imparatorlukları yıkılacak. Kafalarındaki asıl mesele "Türkiye bizim istemediğimiz bir hareketi nasıl yaptı. O zaman ödetelim ona."

Tüm mesele bu.

Uyum sağlayıp para kazanma yolunu arayacaklarına, kölesini cezalandırma derdindeler. Kesinlikle mesele bundan ibaret. Yoksa %18 faizden paranı çektin götürdün, nereye götürüp ne kazanacaksın. SIFIR faizde 20 trilyon doların var. %18 faiz alsan ne olur %10 faiz alsan ne olur. Kendi ülkende SIFIR faiz. abd yada avrupa hisse borsasına soksan zaten tavandalar ve tapering yaklaşıyor. Orada bir yılda %17 kazanma ihtimalin ne.? Burada en azından %15 garanti.(faiz oranlarını farklı yazdım, zamanla düşeceğini varsayarak)

Her neyse.

Zaten MB kararına kadar yataya sararız diye bekliyordum. Bir gün yeşil bir gün kırmızı ilerleriz. Umarım MB kararını 1400 üzerinde karşılarız.
    Enflasyon arttığı için faiz indirmezler diye düşünüyorum ama siyasilerin dahil olduğu konularda dediklerim pek çıkmıyor. Onuda tekrar belirteyim.

7.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Ayın 14 ünde NATO toplantısı var. biden ile orada görüşecekmiş.
    siyonist kanalların uşakları, haberturk sitesinin marabaları şimdiden "o toplantı çok önemli, o toplantıda biden bize yan bakarsa mahfoluruz. biden ne derse kabul edin." şartlandırmasını işliyorlar. Dinleyenin kafa ne kadar boşsa, o kadar bu şartlandırmadan etkilenir.

Bilgi eksikliği korkunun kaynağıdır.
    Buyrun süper bir özlü sözümü farklı şekilde yazdım. Kullanın faydalanın.
    Aynen John Waynen Dayı ,

Habartürk ün sahibi Turgay in işleri hiç aksamadi bu ülkede düşük profilden soft muhalefet ve özgürlük cu sağ duyunun sesi olan kanalında gerekli göndermeleri yaptırıyor , Aslında herkes aynı yere çalışıyorsa aralarında neden kavga çıkıyor anlamıyorum 😁 , yoksa bazı kavgalar balon mu?

" Bilgi eksikliği korkunun kaynağıdır."

İleride , ilk mekteplerde 100 Türk atasözü içinde olarak belletilebilinir.

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku

" Bilgi eksikliği korkunun kaynağıdır."

İleride , ilk mekteplerde 100 Türk atasözü içinde olarak belletilebilinir.
    Yaw şimdi baktim yukarida sanki kinaye yapmış gibi görünüyor , kesinlikle öyle bir niyetim yoktu bazen yazı dili her istediğini istediğin şekilde anlatmaya çok müsait olmuyor , uzatmak gerekiyor.

Sayfa 547/852 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •