Sayfa 556/852 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1. Bugün çenem düştü kusura bakmayin söylemeden edemeyecem

Uğruna selah larla inletilen ülkemde , sevgili Filistinli kardeşlerimizin PKK PYD olayındaki bizi satışları ve all Arap Birliği nin tavrı ibretlik ama ibret alana

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...inadi-5384520/

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by hmtfb Yazıyı Oku
    Sayın alicemal,
    sanırım her ilde aynı durum oldu. Bu arada yazdıklarınızdan çok faydalanıyorum. Saygılarımı sunarım.
    Her ilde durum aynı ise uyum sağlamak lazım. Gericilik derslerine filan yazılayım, imam kapıma dayanıp teste tabi tutarsa hoş olmaz.
    Son düzenleme : alicemal; 10-05-2021 saat: 16:01.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Serap Yazıyı Oku
    Ayni bizim Denizli 'de tekbir getirdiler en yobaz sehirlerden biri zaten Denizli . Cocuklugumdan beri tarikatcilarla dolu bu sehirde yasiyorum kurtulamadim.
    Epey eskiden akp döneminden önce Denizlide iş için bir kaç hafta kalmıştım. Dışarıdan modern bir kent görünümü vardı, demek öyle değilmiş. Belki akp ile gericilere cesaret geldi, sokaklara çıktılar.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bugün çenem düştü kusura bakmayin söylemeden edemeyecem

Uğruna selah larla inletilen ülkemde , sevgili Filistinli kardeşlerimizin PKK PYD olayındaki bizi satışları ve all Arap Birliği nin tavrı ibretlik ama ibret alana

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...inadi-5384520/

Arapların işi böyle.

Aslında bendede baba tarafından %50 arap geni var ya o ayrı konu. Ben mükemmel olduğuma göre bu araplar niye böyle anlaşılır gibi değil.

Hoş onunda cevabını bulmuş olabilirim. Birincisi arap ülkelerinin başına ingiliz ve abd liler kendi adamlarını getirdiler, onlarda arap gibi görünen ibraniler yani israillliler olmalı. Özellikle suudilerin kraliyet ailesinin tipi su katılmamış ibrani tipi. Onların yönettiği ülkelerinde bu hale gelmesi doğal. Kim "tohumları kısırlaştırıp 8 milyar insanı kendimize mahkum edelim, karınlarını doyurmak için bizim tohumlarımıza muhtaç olsunlar" diyebilir. Hakkaten dünya halklarının yemeği ile oynamak için şeytan olmak gerekir.

Araplar yani Orta Doğu halkı tarihte. Her neyse yaw, bugün yazmak içimden gelmiyor. Sıcaktanmı ne üzerimde ağırlık var.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    xbank vadeliden bir kaç tane daha long aldım. Bu endeks tahtasında hiç işlem yok yaw. Genelde 1 kontrat oluyor, bazen 10 kontrat görüyorum. Alış satış aralığıda çok fazla.

Kapatırken sorun olacak ama önemsiz diyebilirim. Asıl sorun kritik bir haberle endeks aşağı dönerse ve kapatmaya kalkarsam, tabandan bile alıcı bulamayabilirim. O sebeple elimde çok az tutacağım.

xbank vadeli almamın sebebi, xu030 dan çok daha fazla düşmüş olması. Hali ile yükselmek için önünde çok yer var. Eğer yabancılar almaya devam eder, tayyipte yeni arıza çıkarmazsa, xu030 dan çok daha fazla kazandırması gerekir.

xu030 haziran vade longlar duruyor, onları epey uzun süredir tutuyorum. yanına az biraz xbank vadeli long eklenmiş oldu.

alicemal boşver memleketin halini bak bizim almadığımız kağıt 90 oldu bugün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    alicemal boşver memleketin halini bak bizim almadığımız kağıt 90 oldu bugün
    Hangi kağıt.?

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Hangi kağıt.?
    erbos yahu yeni tiyo gelmedi bunlka işleri bitmedi demek ki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 556/852 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •