Sayfa 578/852 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1. ya bu halukcan sen
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yeniden 501 dedi
    tarasında 5e

SM-G950U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yeniden 501 dedi
    ya

SM-G950U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Dünyadaki kripto paraların %70 i Çin de üretiliyor deniyor. En yaygın kripto parada, siyonistlerin kurduğu Princeton üniversitesince kontrol edilen bitcoin.

İmdi benim düşüncemi biliyorsunuz. abd kripto paraları CIA projesidir. Dünyada kağıt paralar yerini digital paraya eni sonu bırakacak. Şu an kağıt olarak basılan çoğu KARŞILIKSIZ dolarlarla dünyada krallık süren abd, kripto paraya geçildiğinde birden bire çökebilir. Bu sebeple karşılıksız dolar nasıl dünyada kabul görüyorsa, abd kripto parasıda kabul görmeliki abd çökmesin. Hiç çalışmadan dünyada krallığını sürdürebilsin.

abd nin önde gelen kripto parası bitcoin ve siyonist kanallar 7/24 reklamını yapıyorlar ve hükümetimiz kabullensin diye baskı yapıyorlar.

Özet tamam herhalde.

İmdi çelişki gibi görünen bir şey vardı. bitcoin ve altcoinleri abd parası ise, neden %70 ini Çin de üretiyorlar. abd değil Çin parası sayılır. Benim tez'imde kafadan çürümüş olur.

İlginç şekilde bu soru bana hiç gelmedi. "Emşerim sen bitcoine CIA projesi diyosun ama Çin üretiyor, ne ayaksın sen." diyen olmadı. Hatalı yazmadığım konularda yanlış diyenler oluyor ama bariz hataymış gibi görünen bu konuda kimse bişey söylemedi.

Aslında benimde aklıma takılmıştı ancak bildiğim bir şey vardı, Çin de binlerce abd ve avrupa şirketi var. Bir kısmı dev siyonist şirketler. "Kripto paraları Çin de üreten onlardır" diyordum. kafamda tahmindi sadece tutmayabilirdi.

Bugün üşenmedim Çin de kripto para üreten(blockchain mining) firmaları biraz araştırdım. Biraz bilgi buldum. Kurumsal olmadığımdan detaylı bilgi bulmam zor oluyor, yüzeysel bilgi ile yetiniyorum.

Çinde kripto para üreten 3 en büyük firmayı araştırdım. Bitmain Technologies, Canaan Creative ve Ebang International.

Canaan Creative ve Ebang International, batılı FON ların kontrolunde. Bu FON ve şirketler içinde siyonist olarak bilinen vanguard blackrock gibi büyüklerde var. Bitmain Technologies sahibi ise 2 adet Çinli görünüyor. Bu 2 çinlinin şirketteki payı %56. kalanı dağılmış. Sonuçta en büyük 3 firmadan 1 firma Çin lilerde, iki tanesi siyonistlerde.

Çinlilerde olan firmayıda Çin kontrolundemi değilmi araştırmak gerekir. Adamların Çinli olması, firmanında Çin e hizmet ediyor olması anlamına gelmiyor.

Örneğin Hindistan'ın en büyük firmasının sahipleri(Mittal Steel Company ) uzun yıllardır londra da oturuyorlar ve paraları Londrada. Adam ülkesini satmış. Parayı hindistanda kazanıyor, Hint halkının parasını Londraya taşıyor.(Tabi şirket dünyaya yayılmışta çıkış noktası Hindistan ve büyük parayıda oradan kazanıyordur.) Çinli sahipleride araştırmak gerekir, gerçekte ülkelerini satmışlarmı satmamışlarmı.? Her ülkede milyonlarca kişi bulursunuz kendi devletini hemen satan. Bende 200 milyon USD ye satıyorum ama parayı veren yok.

Sonuçta kripto paraların Çinde üretilmesi tamamen algı yaratmak için. Üreten firmalardan en büyük 2 tanesi batılı. kalanıda araştırmak gerekir.

Zaten Çin de 1 yıl önce bitcoini yasaklamıştı. Kendi parası olsa yasaklarmıydı.?(Bu yasaklama olayı karıştı. 1 yıl kadar önce böyle bir haber çıkmıştı ama geçen ay yine Çin kripto parayı yasakladı-yasaklamadı diye haber çıktı. 2 haberin içeriği farklı olmalı, detaya bilmiyorum) Çin merkez bankası kendi kripto parasını üretti ve bir kaç aydır kullanıyor. Çevre ülkelere de yayma çabası içinde.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Dalga geçer gibiler.
    Bugünde xbank yeşil, diğer sektörler kırmızı. Ne dönüyor acaba.?

katar lıların işidir.

katar deyince aklıma geldi, İŞCTR de diğer bankalara göre alınmıyor. Şu an diğer bankalar yeşil(takip listemde olan 6 büyük bankadan 5 tanesi), ISC kırmızı. Önceki haftalarda da bu görüntüyü gördüğüm günler çok oldu.

Bu görüntü katarlılar varsayımımıda destekliyor. İş bankası Atatürk'ün kurduğu banka değil mi.? katarlılar ISC yi bilançosundan dolayı değil, Atatürk'ün kurduğu banka olduğu için almıyor olabilirler.

Atatürk şu an dirilse, ISC yöneticilerini kıtır kıtır doğrardı. Bunu bilseler katar'lılar ISC yide alır, yönetim kuruluna gidip oradaki ... larla sarmaş dolaş olurlardı. "hay evri badi, karakter olarak sizde bizdenmişsiniz yaw. Akşam ep beraber boğaza gidip ekşın yapalım. şarap, cin aksın gitsin." derlerdi.(arap kraliyet aileleri arap ülkelerinden çok İngiltere ve abd de yaşarlar. Oralarda eğitim alır, alemlere akarlar. Tahminim hayatlarının %90 ı batı ülkelerinde geçiyordur. Espri anlaşılsın diye şeyttim.)

Bakın bir konu daha çözüme kavuştu.

Hakkatende ISC nin alınmaması, xbank taki büyük oyuncunun katarlılar olduğunu gösterebilir. Yabancı ülke paralarını yazmıştım. BIST de katar'ın 77 milyar TL ve 6 hesabı var. abd nin 70 milyar TL ve 1001 hesabı.

.
    Son düzenleme : alicemal; 25-05-2021 saat: 11:37.

ne katarlısı ne avrupalısı bu resmen i.nelerin işi resmen dalga geçiyorlar alicemal oyuncak ettiler borsayı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    ne katarlısı ne avrupalısı bu resmen i.nelerin işi resmen dalga geçiyorlar alicemal oyuncak ettiler borsayı
    Aynen öyle.

Alicemal önümüzdeki günler için birileri borsa için pek iyi şeyler demiyorlar fena dövecekler diyolar
    Cumartesi pazar borsa ile ilişiğini kesiyor alicemal sabah gelşr erkenden ama içime kötü şeyler doğuyor borsayı coinleri gömecekler doları altını uçuracaklar hissine kapıldım ni an
    Alicemal 1 hafta gecikmeyle gerekeni yapmaya başladılar. Bu fragman diyo birileri
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Alicemal 1 hafta gecikmeyle gerekeni yapmaya başladılar. Bu fragman diyo birileri
    Yaw viop o kadar basit değil.
    Senin yazdığın anda longları kapatıp short gitseydim zaten batmıştım.
    Senin yazdığın anda longları kapatıp beklemeye geçseydim. Sonraki günler yükseldi. Bişey olmadı deyip en tepeden long alacaktım, bugün endeks çakılıncada benzin bidonu alıp meydana çıkacaktım.

Benim önlemim az kontratla oynamak oluyor. Naaapim.? Bende çaresizim. Durmadan bir sorun çıkıyor, ya tayyip çıkarıyor yada tayyip. Aslında her sorun en sonu tayyipein yaptıklarına dayanıyor.

viop oynamak hisse senedi oynamak gibi değil. Oyna gör diyeceğim ama düşmanıma demem ki, düşman olarak baktığım kimse yoktur. Belki yahudilere çok çaktığımdan onlar beni düşman görüyor olabilirler ama ben onları düşman görmüyorum. Doğru yola sokmam gereken yanlış şartlandırılmış bir soy olarak görüyorum. Bizim millet içinde kendini dindar sanan radikaller beni düşman olarak görüyordur ki onları bilerek yanlış yönde yetiştirende yahudiler. Yahudi düzelirse, yahudinin yanlış islam bilgisi ile yönlendirdiği kendini dindar zanneden radikallerde düzelir.

---

Bugün öğle sonrası ekran başında değildim, nooldu öyle yaw. Bi araştırayım. Düşüş Saatlerine baktım, önce yerli satmış sonra yabancı katılmış ama yerli kadar satmamış.

Satanların yerli olduğu açık.

Bu ölçüde bir satışı hangi yerli yapar.? Haberle bizim yerli önden satmaz, önce yabancı satardı. Bizim yerli büyükler sadece silkeleme amaçlı satar. Bu ölçüde satışıda ancak piyasa yapıcılar yapabilir diye düşünüyorum. iş bank, akbank ve finansbank.(hala bu 3 bankamı emin değilim ya.)

Biraz araştırayım bugün ne olduda bu kadar satış geldi, Suriyeye tekrarmı girdik.?

Sayfa 578/852 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •