Sayfa 616/852 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    BIST yine eksi açtı eksi gidiyor.
    Şu anki görüntü viop vade sonu silkelemesi(manipulasyon).

Milleti shorta döndürüp yeterince long aldıklarında endeksi de yukarı döndürürler. Bu verilerle shortçu bulmaları zor olduğu için, hem bugün hem yarın aşağı götürmeye çalışırlar herhalde. TV de maaşlı uşakları varsa, onlarada karamsar tablo çizdirirler.

yarın bu vadenin son günü. Öbür gün yani perşembe günü yeni vadeye geçeceğiz. Perşembe yukarı dönermi.? Vade geçişi silkelemesi ise yukarı dönmesi gerekir.

Eğer dünya düşecek biz önceden satıp çıkalım korkusu satışı ise, korku gazı alınana kadar aşağı iner. Neresi olur kestirmek güç.
    Düşürmekte zor. Birincisi balon değiliz özellikle bankalarda ucuzuz. TR ye giren fazla sıcak para yokki çıksın, gelişmekte olan ülkeler para piyasalarına 100 milyar dolar sıcak para girmişse bize bir kaç milyar dolar gelmiş. Ekonomik veriler çok iyi ve iyileşmeye devam edecek.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    1350 teknik direncinden döndürmüşler. Eğer yeterince mal toplamadılarsa döndürmezlerdi. Yarın Haziran vadenin son günü. Bugüne kadar yeterince topladılarsa döndürürler, toplamadılarsa yarında düşürürler.

Bende ekrana nerdeyse hiç bakmıyorum. Az longla devam ediyorum. Dip çalışması görürsem takviye yaparım. Bugün 1350 de bir dip olmuş ve hafif hacim artarak biraz yükselmiş. Dip çalışmasımıydı yoksa bankalara gelen alışdanmı korktular.? BIST ve xbank ı 5 dakkalık grafikde üst üste koyun, xbankın daha önce yükselişe başladığını göreceksiniz. Ayrıca diğer endeksler kadarda satış yememiş. Yabancılar, yerli manipulatörlerin işini YİNE bozmuş olabilirmi.?

Her neyse artık. Yarın duruma göre belki long takviye yaparım. Biraz gidişatı incelemem lazım. Almasamda sorun değil. Bezdirdiler iyice beni.
    @NeAcaipDunya

Long, short aklım ermez.
    Epeydir gözümün kıyısıyla izlediğim iki kağıt inişi bitirdiler gibi geldi, ucundan tırtıkladım azıcık.
    Bişey bildiğimden değil, tamamen hissi kablel vuku.
    Bu sefer dikkatle izlemeye başlarım artık.
    "Hareket etmeyen, zincirlerini fark edemez." Roza Luxemburg

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Altmış yıldır veresiye verdiğim birisi baktım başkasından alışveriş yapar hale gelmiş tahsilatı yaptım geçtim. Bir de kıskanç diyor.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Altmış yıldır veresiye verdiğim birisi baktım başkasından alışveriş yapar hale gelmiş tahsilatı yaptım geçtim. Bir de kıskanç diyor.
    60-49=-11
    Hiç bilimsel değil secbul...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Long, short aklım ermez.
    Epeydir gözümün kıyısıyla izlediğim iki kağıt inişi bitirdiler gibi geldi, ucundan tırtıkladım azıcık.
    Bişey bildiğimden değil, tamamen hissi kablel vuku.
    Bu sefer dikkatle izlemeye başlarım artık.
    Bence doğru yapmışsın. Bu düşüş viop vade sonu silkelemesi ise ki son kararım bence öyle, bugün veya yarın yukarı döneriz. Hisse almakta sorun yok, iyi hisse seçtiysende şanslısın demektir. Ben senet takip etmediğimden iyi senedi bilemiyorum.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    insanın doğası.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    market, seçbula nefes aldırma abicim.
    Akinonya şatosu Almanya ya yakınsa dal hemen.
    @NeAcaipDunya

Sayfa 616/852 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •