Sayfa 620/852 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1. Jefferson aslı türktür abi asıl adı cafer

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Jefferson aslı türktür abi asıl adı cafer
    Moruk kayıpsın uzun süredir.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Sonunda sahilde kadınlardan oluşan Rus heyetini buldum. O sebeple piyasalara bakamadım şimdi bakıyorum.

---
    BIST %1 üzerinde yükselmiş bankalar %2 üzerinde.

Ne oldu çakıldıkmı.? Siyonist kanalda milleti haftalardır korku ile dolduruyorlardı. Yok 2013 gibi olurmuyuz, yok Cuma abd enflasyon verisi yüksek gelirse Türkiye ayvayı yer. Korkutulan KY 1200 leri konuşmaya başlamıştı.

siyonist kanalın kadınları ve erkeklerinin korku yayması kimin işine yaradı.?

viop vade sonu operasyonunu yapan adama-gruba yaradı. Millet kolaylıkla döküldü ve çok fazla düşürmesine gerek kalmadı.

du yaw, aslında siyonist kanal manipulatörle ortak çalışarak iyi iş çıkarmış. KY dökülmese BISTi daha çok düşüreceklerdi, hali ile KY den batmayanların zararı katlanacaktı. Batanlar, zarar yazanlar.? Onlar siyonistler tarafından soyulması gereken ikinci hatta üçüncü sınıf insanlar.

siyonistin karakyeri bu.

Size yıllardır KY dahil büyük oyuncularında kazanacağı yolu anlatıyorum.

10 kere yazdım, aylarca anlattım. Ahlaklı, dürüst, onurlu bir yol. Keçinin "yol"u. siyonist kanal marabalarının suratlarına tükürülecek yol değil, keçinin yolu. Düzgün yol.

BISTi güvenilir yer haline getireceksin. yabancı sağlam FON lar gelecek. vur kaç cı fonlar zarar edip mecburen gidecek. Silkelemeler, siyasi kararlarla korku düşüşleri, gaza dayalı hızlı çıkışlar olmayacak.

KY kazanacak, büyük oyuncular kazanacak. Aracı kurumlar, yeni gelen büyük FONlar ve bu FON ların büyüttüğü BIST e yeni gelecek yerli yabancı milyonlarca kişi sayesinde daha çok kazanacaklar.

Düzgün BISTi yönettikleri için BIST yöneticileride gururlu olacaklar. BISTe halka açılan şirket patronlarıda kazanacak.

Tek yapılması gereken, manipulatörlerin kafasını kırmak. Bu kadar basit. İlk manipulasyonlarında analarından doğduğuna pişman etmek.
    Bunun için bir FON kurmanız yeterli. manipulatörün tersine hareket edip onu batırıp yerin dibine sokacak bir FON. Üstelik siz icad etmiyorsunuz büyük para piyasalarında kullanılan bir yöntem.

Neyse yaw, gereksiz uzattım. siyonist kanalın kadınlarına çok kızgınım.

Aralarında toplanıp bana gelsinler, konuşup uzlaşalım. Onlara doğru nedir, yanlış nedir öğreteyim. Sarılıp ayrılalım. Ayran ısmarlayayım. Her 5 Temmuzda tekrar buluşup geçmiş kötü günlerini onlara hatırlatıp yoldan çıkmalarını engellerim.

Şu anki gibi, bu millete kazık attıkları için, şehirde karanlık köşelerde saklanmak zorunda kalmasınlar. Başları dik ve onurlu bir şekilde gezebilsinler. Çocukları benim annem efsane keçi'nin öğrencisi diyerek hava atsın.
    @NeAcaipDunya

4. Hocam uzun araştırmalarınızın en nihayetinde netice vermesi beni ziyadesiyle mesrur etti. Lakin sizin ecnebi lisan ne vaziyette? Ruslar size pek müşkülat çıkarıverirler kim bilir?

Bu başarınızın piyasalarda da devamını diler malum kanalı tv den silmenizi kalp ve his sağlığınız için tavsiye ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Moruk kayıpsın uzun süredir.
    Artık ciddi konulara bakmıyorum abi
    Hayatımı yaşayıp valideyie ilgileniyorum))

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    Hocam uzun araştırmalarınızın en nihayetinde netice vermesi beni ziyadesiyle mesrur etti. Lakin sizin ecnebi lisan ne vaziyette? Ruslar size pek müşkülat çıkarıverirler kim bilir?

Bu başarınızın piyasalarda da devamını diler malum kanalı tv den silmenizi kalp ve his sağlığınız için tavsiye ederim.

Yabancı dil idare eder derecede. Rusların ünlü bir atasözü var, "Az yabancı dil yoktur, az votka vardır."

Malum kanalı silemiyorum. Maalesef bilgi alabileceğim 2 kanal var, biri fetöcü, diğeride fetö cüleri yaratan siyonist grubun kanalı. Zaten bunları mecburen seyretmek gerekiyor çünki sürüyü yönlendiren bunlar. Sürünün içine girmeden sürünün psikolojisini bilmek lazım.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Artık ciddi konulara bakmıyorum abi
    Hayatımı yaşayıp valideyie ilgileniyorum))
    En güzeli yaw.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Batı bugün yatay-kırmızı görünsede, BIST 1400 ü geçeceğe benzer. xbank yeşilde ve diğer endekslerdede satış görünmüyor.

Zaten vade sonu silkeleyenler enflasyon verimizi de takmadı. Sanırım bugün, yarın ekstra siyasi bir konuşma olmazsa 1400 geçilir.

Yanlız benim bu "geçeriz herhalde" dediğim yerler ilk seferde pek geçilmiyor. Ya teknik satış geliyor, ya siyasiler bir halt yiyor.
    @NeAcaipDunya

Sayfa 620/852 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •