Sayfa 738/852 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Adam yoklama çekmişti ama çektiğinede pişman oldu gitdiYahudiye hayran olan sadece Masonlardır birde ABD deki Evanjelistler..
    Ali Cemal beni hemen sildi saniyede yaw,

Aynen katılıyorum doğru diyor , mesela abd de yunan ve ermeni lobileri harekete geçiyor bunlar da isin içinde, bizimkiler gidip yardim istiyor Yahudi lobisinden , onlar çözüyor hesapta ama bir şey alıyorlar , aynisi silah anlaşmalarında var onlar bozuyor ve sonra istediklerini alırlarsa düzeltiyorlar .

Biz de bir de Halil Bezmen gibi dönmeler var isine gelince Türk müslüman , işine gelince Yahudi , abd ye kaçtığında orada Yahudi olduğum için bana zülm ediyorlar dediydi , İshak Alaton da, dönmeyenler şikayet etmiyor da dönenler ne diye şikayet ediyor dedi. Bizde bu beyaz Türkler yani dönmeler , çok problemli .

Ali Cemal , ula o kadar da yazdik yaw adam bizi tuttu ibrani sempatizani yapti.
    Ne adamsin Ali Cemal , domatis fazla did bu sene gelip alacam hakkımı .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2. Ali Cemal seni 5 kg kokulu ibrani olmayan tohumdan üretilmiş domatis ödeme cezasına çarptiriyorum

Ödeme için hazırlıklara başla .

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ali Cemal seni 5 kg kokulu ibrani olmayan tohumdan üretilmiş domatis ödeme cezasına çarptiriyorum

Ödeme için hazırlıklara başla .
    Küfeci lazımmı ağam

4.  Alıntı Originally Posted by hs37 Yazıyı Oku
    Küfeci lazımmı ağam
    Sağol dostum eksik olma.
    Dur bakalım ağanın eli tutulmaz , bakalım
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

5. Tüm arkadaşların Ramazan Bayramını kutlarım.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Tüm arkadaşların Ramazan Bayramını kutlarım.
    Bende herkesin Ramazan Bayramını kutlarım.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Adam yoklama çekmişti ama çektiğinede pişman oldu gitdiYahudiye hayran olan sadece Masonlardır birde ABD deki Evanjelistler..
    Yok yaw pişman etme amaçlı yazmadım. Yazım kişiye yönelik değil.

Sadece insanları, doğayı, canlıları ve evrenin işleyişini anlamaya çalışıyorum. Bilim adamı kafası ile yaklaşıyorum. Kişisel şey bende olmaz.

30 yaşımda nirvanaya deydirince, bende nefret kin hırs vb hiç bir şey kalmadı. Sadece ani ve anormal bir durumla karşılaşınca, içinde ikamet ettiğim beden hormon salgılayıp sinirli tepki vermeme sebep oluyor. Oda geçici oluyor. Üç beş saniye ile çok çok anormal bir şey ise 10-20 dakka filan sürebiliyor.
    Şu anki durum öyle değil. Sadece anlamaya çalışma çabası. Desideroyu değil, insanı anlama çabası.

Hoş öğrenemediğim bir şey kalmadı.

Sadece insan davranışlarının evrimsel geçmişi üzerinde örnekler topluyorum. Hangi canlıdan evrilen insan grubu nasıl davranıyor. Olaylara tepkisi nasıl oluyor filan fıstık. Desidero dan maalesef madde çıkaramadım.

Madde madde yazıyorum, ilerde topluca yayınlarım. Evrildiğimiz canlıların birebir kopyası olduumuzu delilleri ile sıralayacağım. Yukarda makak derken hakaret amaçlı yazmadım. Bilim adamı şeysi ile şeyttim.

Netçede ben hariç herkesin maymunlardan evrildii apaçık ortada.

Dağ keçisinden evrilen biri olarak hümanid maymun gruplarını evirip çeviriyorum. Bak bunuda hakaret olarak algılamayın, tamamen bilmsel durumlar.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ali Cemal beni hemen sildi saniyede yaw,

Aynen katılıyorum doğru diyor , mesela abd de yunan ve ermeni lobileri harekete geçiyor bunlar da isin içinde, bizimkiler gidip yardim istiyor Yahudi lobisinden , onlar çözüyor hesapta ama bir şey alıyorlar , aynisi silah anlaşmalarında var onlar bozuyor ve sonra istediklerini alırlarsa düzeltiyorlar .

Biz de bir de Halil Bezmen gibi dönmeler var isine gelince Türk müslüman , işine gelince Yahudi , abd ye kaçtığında orada Yahudi olduğum için bana zülm ediyorlar dediydi , İshak Alaton da, dönmeyenler şikayet etmiyor da dönenler ne diye şikayet ediyor dedi. Bizde bu beyaz Türkler yani dönmeler , çok problemli .

Ali Cemal , ula o kadar da yazdik yaw adam bizi tuttu ibrani sempatizani yapti.
    Ne adamsin Ali Cemal , domatis fazla did bu sene gelip alacam hakkımı .
    Yok yaw yazım sana diildi.
    Olay yahudide değil. Kendine insanoğlu diyen gruplar ne durumda naapıyor mesele orada. ibrani-yahudiler etmenlerden biri sadece.

Domatis ekmede problem var. Birincisi geçen sene 3 değişik tür domatis diktim, üçünün tadınıda beğenmedim. Yiyemedim.

Bu sene arkadaşlardan bulduum organik domatis tohumları ektim. 3 çeşit. Azcık büyüdüler yarısını kaplumbağalar ve sanırım kirpiydi, yediler. Kalan fideleri kurtarmaya çalışıyorum.

Eski tip doğal organik domatise ulaşmamı engelleyen bir evrensel sistem var gibime geliyor. Başarırsam tohumları gönderirim. Balkondada olur.
    @NeAcaipDunya

Sayfa 738/852 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •