Sayfa 310/852 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1. olsun abi
    gene ehveni şer şükür
    tl işlemleri askıya alıp banlayan
    bnp clearbanka felan karşıt
    bizimkilerde
    foreks te riyalle basarlar
    olmaz mı? yani..

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    fiç 9 bankanın kredi notunu düşürmüş. Haber 2 saatlik, ama bankaları dün sattılar.

BIST de bankaları Satan kim.? Yabancı siyonist bankaların TR ayakları.

Fiç kim.?

Siyonist derecelendirme kuruluşu.

İnsider trading denen şey açıkça gerçekleşmiş.

Peki BIST yönetimi ne yapacak.?

Aldığım haberlere göre hemen arabalara atlayıp büyük hiddetle siyonistlerin yanına gitmişler, evrak çantaları yanlarında gitmişler.

Şu an boğaz manzaralı kule de deniz ürünleri yiyorlar ve siyonistleri ters ters bakıyorlar.

Karidesleri lüplerken büyük hiddetle siyonistlere derslerini veriyorlardır. Yanlarında boş götürdükleri evrak çantalarını gösterip "Bu çantalar dolacak" diye bağırmışlardır. iPad ler, iPhone lar artık ağanın eli tutulmaz. Siyonistler korkudan titremiş derslerini almışlardır.

Benzeri fetö darbesi öncesi olmuştu. fetö darbesinden 2 iş günü önce, merrill lynch denen siyonist banka, TR de yüklü shortlara başlamıştı.
    BIST yönetimi nasıl cezalandırdı merrill lynchi.? karides yiyerek.

---

S&P aşağı gidiyor, peşinden yavruları dax la CAC da aşağıda.
    BIST'de ayrışacak günü buldu. Katar riyali etkisi olması saçma olur.

Sanırım "eli kulağında swap yapmak üzereyiz" havucu etkili. Çinden bişey bekliyor olabilirler.
    Son düzenleme : alicemal; 21-05-2020 saat: 11:30. Sebep: çin
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Lanet S&P gün içi grafikte küçük bir çanak yapıyor. Yukarı gitmeye istekli gibi. Son, saatlik küçük dalgalar kubbeyide tahminimden erken bitirecek gibi. Alıcılar istekli.
    Shortlar elimde patlayacak gibi duruyor.
    Son umut 14:00 deki abd verisinide bekleyeyim karar vermek için.

Tabi short dan zarar edersem, gerçek sebebi BISTin bugün S&P den ayrışması, viop'unda dün spotun gerisinden gelirken ayrışıp önüne geçmesi sebebi ile olacak. Shortları zararına kapamam için tüm gezegenler birleşmiş gibi. Hoş iyi yerde aldığım için zarar küçük olacak ancak moralime verdiği zarar büyük.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bir üstte, 14:00 de abd verisi demişim, doğrusu 14:00 de TR verisi, akşama sanırım 21:30 du abd verisi var. Karıştırmışım.

---

MB sürpriz yapmamış, beklenen rakamı açıklamış.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Lanet S&P işi gene uzattı. Küçük çanağı tamamladı ama oradan tekrar biraz aşağı döndü. 5 gündür yön belirlemedi. Normalde 3-4 günde yön belirlemiş.

S&P ile başetmesi kolayda, en fazla beklersin, alış ve satışa her zaman izin veriyor. Bizim lanet BIST rezalet.

Son 2 iş günü tamamen saçma sapan davrandı. Birileri bi numara çevirdi, pek çok kişinin canını yaktılar gene. Önceden haber alıp banka sattılar, viop aldılar. Neyseki BIST yöneticileri karides lüpleyerek içimizi ferahlattılar.

Böyle küçük küçük darbeler yiyorsun. Yıllar boyu kurallara uygun olmayan yediğin yumruklarla beziyorsun, doluyorsun.
    KYler hep soyuluyor. FON yöneticileri zaten kendi paraları değil, yıl sonu -20 veya +20 oran açıklamışlar önemli değil. Yeni girenler hafifletilip gönderiliyor. BIST yönetimi ise maaşlarını, ikramiyelerin, PRİMlerini almaya devam ediyorlar. Haram kardeşim o para.

Hesap soran yok. "Kardeşim neden yeni girenleri tutamıyorsunuz, bana sebep açıkla.?". Diye soran yok.

S&P sorun değil, BIST ise saç baş yolduruyor. Hayatta hiç bir zaman hırsızı suçlamam. Suçladığım, hırsızı yakalaması için para verdiğimiz, polistir, yargıçtı, hakimdir. Devlette düzeni sağlaması gereken devlet organlarıdır hükümettir.
    Bunlar işini yapmadığı için hırsızlık yaygınlaşır.

Hali ile BIST de manipulatörleri ve spekülasyon sınırlarını zorlayanları suçlamam. Düzeni sağlasın diye maaş verdiğimiz BIST yöneticilerini suçlarım. Neden yakalayıp cezalandırmıyorsunuz.? Yakaladım dediğiniz manipulatörler neden hala işlem yapmaya devam ediyor. Yakaladığınız manipulatörlerden ne kadar parayı tahsil edip mağdurlara iade etiniz.? Utanmıyormusunuz maaş, ikramiye prim almaya derim. Tabi gıçları ile gülerler. Devlet böyle. Yemeyeni atıyorlar.

her neyse... son günlerdeki kontrolumun dışına çıkan olaylar sinirlerimi bozdu. Her zaman yaptığım gibi, düzeni sağlamakla görevli kişilere giydirmeye çalıştım.
    Haklıyım, ama değişen bişey omayacak, anlamsız oluyor giydirmelerim.
    Rahatlatıcı oluyor o ayrı.
    Son düzenleme : alicemal; 22-05-2020 saat: 10:18.
    @NeAcaipDunya

[QUOTE=alicemal;

[B]Hayatta hiç bir zaman hırsızı suçlamam.[/B] Suçladığım, hırsızı yakalaması için para verdiğimiz, polistir, yargıçtı, hakimdir. Devlette düzeni sağlaması gereken devlet organlarıdır hükümettir.
    Bunlar işini yapmadığı için hırsızlık yaygınlaşır.

Hocam; İp çürük yerinden değil,sağlam dediğimiz yerinden kopuyor artık.
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Çin yeni gerginlik ve işsizlik verisi gibi 2 kötü gelişmeye rağmen, S&P 2900 altına inmedi.

Eğer virus le ilgili yeni kötü gelişme olmazsa, artık inmesi de zor gibi görünüyor. Göründüğü kadarı ile en çok virus haberlerine tepki veriyor.

Benim son operasyon başarısız oldu gibi eğer bir surpriz olmazsa.

Ana trend yönünde aldığın kontratlara hiç ellememek daha iyi gibi. Ekstra kazanç için short du, azalttı, artırdı, olmadı işte. Tabi olmama sebebi yine bir istisna oluştu.

Adamlar BIST spot sattı, viop long aldı. viop'u bir günde spot dan %1.50 puan daha yukarı taşıdı. Bunuda insider trading bilgisine dayanarak yaptı.

Kısmet işte, bana denk geldi. (BIST yönetimi haramzadelerden oluşmasa, buna cesaret edemezlerdi.)

Nasılki ben hisse FON dan çıkıp viopa geçer geçmez önce suriye işgali açıklandı sonrada virus çıktı. Evet bir terslik var, çok fazla negatif elektrik çekiyorum.

Yaw bu topiğe giren kendini topraklasın öyle girsin. Sizin yüzünüzden para kazanamıyorum, üzerine sinir sahibi oldum.

Benim doğam bu, her birinizin sürüsünün kötü yönlerine giydirmeye devam edeceğim.
    Negatif energi göndermeyin, kem gözle bakmayın.

İşin ilginç yanı son dalgayı burada yazdım olmadı. Yazmasam olacakmıydı.? S&P balinaları beni takip etmiyorlar ya.? Hoş onlar tamamen yapay zekaya dönmüştür.

Yapay zeka, karşısında bolca long görünce shorta geçiyordur, bolca short görünce longa geçiyordur. Beni takip edenler shorta yüklendiyse, o zaman yapay zekada "TR de nooluyo lam ööle" diyerek hepimizin ebesine dalmıştır.

Bak yine bende suç yok, tamamen sizde suç. Koskoca abd borsalarını oynattınız.

her neyse artık... hazmetme zamanı.
    @NeAcaipDunya

8. [QUOTE=alicemal;4458012]Lanet S&P işi gene uzattı. Küçük çanağı tamamladı ama oradan tekrar biraz aşağı döndü. 5 gündür yön belirlemedi. Normalde 3-4 günde yön belirlemiş.

S&P ile başetmesi kolayda, en fazla beklersin, alış ve satışa her zaman izin veriyor. Bizim lanet BIST rezalet.

Son 2 iş günü tamamen saçma sapan davrandı. Birileri bi numara çevirdi, pek çok kişinin canını yaktılar gene. Önceden haber alıp banka sattılar, viop aldılar. Neyseki BIST yöneticileri karides lüpleyerek içimizi ferahlattılar.

Böyle küçük küçük darbeler yiyorsun. Yıllar boyu kurallara uygun olmayan yediğin yumruklarla beziyorsun, doluyorsun.
    KYler hep soyuluyor. FON yöneticileri zaten kendi paraları değil, yıl sonu -20 veya +20 oran açıklamışlar önemli değil. Yeni girenler hafifletilip gönderiliyor. BIST yönetimi ise maaşlarını, ikramiyelerin, PRİMlerini almaya devam ediyorlar. Haram kardeşim o para.

Hesap soran yok. "Kardeşim neden yeni girenleri tutamıyorsunuz, bana sebep açıkla.?". Diye soran yok.

Haklısınız,yalnız ky nın da suçu var ,......2 ,5 ay önce 1,90 olan Rtalb olmuş 52,60, ky hala almaya çalışıyor.....taban taban gidiyor 38 oluyor,millet ucuzladı! diye deli gibi alıyor,kendi hacim rekorunu kırıyor ve bugün 31 den kapatıyor,taban oluyor.......Ky para kaybediyor,borsaya küsüyor,gelmek isteyenleri de korkutuyor....

Sayfa 310/852 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •