Sayfa 138/852 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Efsane keçinin gözlem ve analize doymayan beyni, Söke starbaks'da dönen olayı anladı.
    Önce kasadaki kadından özür dileyeyim.

"Ablacım ekonomiden bahsetmediğim anlarda sadece gırgır geçiyorum, yazdıklarım ya çok abartılı yada gerçek değil."
    Anladığım kadarı ile "kız arıyor ama bulamıyor, şu garibanı kurtarayım yanlızlıktan" diye düşündün ve yüce ana kalbin ve sağ gözün ile öldürücü ama nazik, cezbedici ama ürkek bir işmar çaktın.

Ablacım istediğim an 10larca genç ve güzel kadın bulurum. Buradaki hayatımla ilgil yazılarda sadece şaka yapıyorum. Daha yeni üniversite mezunu, 3 dili ana dili gibi konuşabilen, fiziksel olarak genç ve genç, yaşlı, evli, bekâr erkeklerin yakın olabilmek için kavga ettiği görüntüde bir Rus güzelinden ayrıldım. 6 ay daha beni bekledi döneyim diye dönmedim. Kadın arkadaşlarım yüksek eğitimli ve entellektüeldir, geneldede istanbuldandır. Sökede'de oturmuyorum.

Şu ara "yanlız kalmak benim tercihim" ve yazdıklarım gırgır.
    Ayrıca senin köt/bel oranında ortalama bir Türk köylü kadını gibi. Yani toparlak değilsin, boyunda kısa değil. Eminim sökede kendi çevrenden birini ararsan, öldürücü sağ gözünle şak diye bulursun.

Şimdide buradaki yazılarımı sökede herkese yetiştiren sökeli borsacıya zopa atalım. Hisse net de bi sökeli borsacı var, ama kadınların altın günlerine katıldığını bilmiyordum. Abicim çeneni tutamıyorsan, ne diye kadınlarla altın günü yapıyorsun. Bak gördünmü ne oldu. belliki kadında benim yazıların müdavimi olmuş.
    Hadi kendin okuyorsun, kadınlara ne anlatıyorsun. Tamamen senin suçun. Odunlu bir eğitim seansını hak ettin doğrusu.

Vay canına, demek aylar önce yazdığım "bugün starbaksta, ortalama starbaks müşterisi yok" dediğim gün belediye hoparlöründen tüm millete beni duyurdun, milletde doluştu. Ne gözlem ama, kendimi kutlarım, birazdan Aydın belediye başganıda tebrik için arar, madalya takmaya çalışır...

Her neyse, buda böyle bi gereksiz maceraydı. O öldürücü sağ göz rüyalarıma girmese iyi olur.

Biraz haber okuyayım kafam dağılsın. Salı söke starbaks günlerini listeden çıkarmam gerekecek.
    Son düzenleme : alicemal; 03-04-2019 saat: 09:56.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    tüfe yaklaşık beklenti kadar artmış.

BIST e alım gelince, hemen doları yukarı çekiyorlar. İçerdeki bankalar yapıyor bu işi.

Endeks 100 bin altına bu yıl inmez, en fazla son silkeleme için 98 bilemedin 97 bine iner demiştim.

Seçimi fırsat gören Londra merkezli kurumların swap manipulasyonu, TL sıkışıklığı yaratınca BIST de mal boşaltarak TL yaratmaya çalışmaları sonucu endeks 90 binlere kadar indi.

Borsa dinamikleri dışında gelişen bu olayı hesaba katmak anlamsız. Ne uzun vade tahminciler yanıldım olarak görür, nede kısa vadeciler.
    Nakitde olanlarada güzel bir fırsat yarattı. 90binlerde al, 100 bin zorlanırken sat.

Bol şans.
    Son düzenleme : alicemal; 03-04-2019 saat: 10:52.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    gazeteler maarem inceyi bitirdiler, şimdide imamoğlunu parlatıyorlar.

Bizim gazete patronlarının, TV patronlarının tek amacı var oda halkın KOLAY parasını ceplerine indirmek.

baykal döneminde chp belediyelerinden bolca faydalanıyorlardı. Binlerce parsel hazine arazisini gazetecilere BEDAVA dağıttıklarına bizzat ben şahidim.
    Alan gazeteciler pul parası verdik sadece diyorlardı. bende o gazetecilerden birinden arsa satın almıştım oradan biliyorum. O civardaki herkes biliyor.

Belliki kılıçdaroğlu, chp belediyeleri aracılığı ile bu vampir gazetecilere, halkın malını mülkünü yeterince dağıtamamış.

önce maarem ince diye bas bas bağırdılar.

şimdide imamoğlu.

İstanbul zaferi ona aitmiş. Bunun anlamı imamoğlu genel başgan olmalı.

İstanbul zaferi, ankara zaferi tamamen akp ye ait. chp nin adayının isminin zerre önemi yoktu. kimi koysan 1 aşağı 1 yukarı bu oyu alırdı.

Bundan kötüsünü BU ŞARTLARDA chp zaten alamaz.

Fiyatlar uçmuş, millet gırtlağa kadar borçta, devlet belediyeler yolsuzluk içinde yüzüyor, herşey paralı olmuş ergiler esgiye göre uçmuş kaçmış, Toplamda %30 oy almışsın.

TEMİZ ve kapasiteli bir parti, Normalde bu şartlarda %70 oyu az bulurdu.
    @NeAcaipDunya

4. Her kurumu, kişiyi yahudiliğe bağla sonra da starbakstan vazgeçeme, ki orası da yahudi sermayesidir büyük bir olasılıkla.

Bu ne yaman çelişki?
    Yalanın evrensel olduğu bir zamanda, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Vay, kumral göründü.

Çocukça yazmışsın.

Arabayada binmeden, ortalıktada çıplak dolaşmam lazım değilmi.? onlarda yahudilerin. TV kullanmayayım, çimento evde oturmayayım, kombi yakmayayım, bankaya gitmeyeyim, otobüse binmeyeyim, kola içmeyeyim, meyve sebze yemeyeyim, tohumlarda onların, ekmekte yemeyeyim. Böyle gider... bumu yani.!!!

2000 krizini aklında tutan kumralın yorumu bumudur yani.?

Otur 0.

İstanbulda akp var istanbuldan taşınayım.
    Mermer hadepin illerinden geliyor, mermerleri sökeyim.

aaaaaa, yada yolsuzluğu hırsızlığı önleyeyim, hırsız işadamlarını dürüst yapayım... Israrla hırsızlığa devam edenleri cezalandırayım... aaaa bak başka çözümde çıktı, görüyomusun bak şimdi...

Abicim ne fuzuli yazı yazdırdın bana yaw, boşuna vaktimi aldın...
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    imamoğlu hakkında ilginç gelişmeler oluyor.

"hhaaaa doğru." demeyin hemen benim odaklandığım yerler sizinkilerden çoğu zaman farklı. Belki başka bişey anlatacam, hemen ne "doğru" diye onaylıyosun.

Şimdi orhan pamuk denen kendine yazar diyen şahıs, dünyada en önemli yazarlara verilen edebiyat ödülünü nasıl aldı.?
    Adamın 1 kitabını aldım 10 sayfa okuyamadan attım.? O zamanlar ermeni soykırımı var dememiş ve nobel almamıştı.

Diğer nobel alan adam mesela adı neydi, Paula Coelho gibi bişeydi. Onunda bir kitabını almış sonuna kadar heyecanla okumuştum. Henüz nobel almamıştı. Bir kitabını daha aldım, okuyamadım. Tek kitaplık kapasitesi varmış.

Ha ne diyordum. pamuk nobel alabilmek için Fransada bu işlere bakan ajanslarla para karşılığı anlaşıyor. Ajans larda nobel jurisi şunlara şunlara dikkat ediyor, şimdi onları yapacağız diyor. orhan pamukta, ajans ne diyorsa aynısını yapıyor ve nobeli alıyor. Büyük ihtimalle kâr payı anlaşması yapmışlardır. Hem nobel ödülü milyon dolar hemde nobeli alanların dünyada satışı uçuyor, oradan iyi gelir.

Ha ne diyordum. Dünyada ve ülkemizde böyle ajanslar var. Çok güçlüler. Devlet başkanlıkları filan kazandırıyorlar.

imamoğluna bakıyorum, hemen haber sitelerinde çok büyük insan olduğuna dair bir ton köşe yazısı belliki para ile yazan köşe yazarlarına ısmarlama yazı göndermişler. Hemen seçimlerin kahramanı yapıldı bazı medyada, hemen chp başkanlığına hazırlanılıyor. Önceden hazırlandığı belli olan imamoğlunu anlatan kitabı basmışlar, reklamları dönüyor.

Belliki bi ajansla anlaşmış. Yada abd onu tayyip, davutoğlu ve kılıçdaroğlu yerine düşünüyor. diğer evlatları işe yaramaz çıkmış olmalı.

Yoksa bildiğin erbakandan, bin Ali den, davutoğlundan bir farkı yok... O imamlara özgü gevşek hava var üzerinde. Biliyorum babası imam kendisi imammı bilmem ama o hava var. İstanbulda bi mahalleye muhtar olur belki ama ne istanbulu yönetebilir, ne Türkiyeyi. Tabi yinede büyük ihtimalle hem bin Ali nin, hemde tayyip in yanında melek kalır, onuda belitmek lazım ki akpliler hemen atlamasın.

Birini kötülemem senin iyi olduğun anlamını taşımaz. imamoğlu eksi5 ise, akp eksi bin. o kadar fark var.
    Ama imamoğluda eksi. Düşünün siyasetin ne kadar yer altına indiğini. Artı 1 olan biri yok.

Son artı, rahmetli Ecevit olabilir. Onunda hanımı yahudiydi ama yinede yahudilere tam teslim olmamıştı. Kıbrısa çıktı, Suriyeyi sadece oyarım diyerek yendi abd uşağı apo yu teslim aldı filan... Halkın yanında iyi bir adamdı.

Son ve tek hava bükücü oydu sanırım.
    @NeAcaipDunya

7. Bence tam olamamışsınız,halen eksiksiniz.kadını deşifre ettiniz,söke de şim di herkes gidip star kasiyerini taciz ederse doğru mu yaptığınız.Ya kadına siz göz kırpıp tepki alınca da böyle bir iftira atıyorsanız.kadın kendini nere de savunacak.ya siz starbaks reklamı yapıyorsanız . bende bi boş bulunup okumuş bulundum ,bir daha da gelip okumam.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by guvence Yazıyı Oku
    ...
    Kasiyer konusunda dediklerinde haklısın. Düşüncesiz ce davrandım.
    Kendime geldikten sonra, YER ismi vermeyeceğim.

Olay büyütülecek olay değil ama sen abartmışsın,olayı kişisele dökmüşsün. Herkesin yaşı büyük, gülünüp geçilecek olay.

Kasiyeri bana hakaret amaçlı kullanmışsın. Ard niyet açıkça görünüyor.

Buda doğal. Ülkedeki yönetici pozisyonunda olan, yada medyada yer alan, bu ülkeye zararı olduğunu düşündüğüm tüm kişileri açık ediyorum.

Hali ile bunların kitlesinin bana düşman olmaları normal. buna alışkınım.
    Gelmemeniz, benim için süper olur. Zaten geleni kovalıyorum.
    Son düzenleme : alicemal; 04-04-2019 saat: 15:10.
    @NeAcaipDunya

Sayfa 138/852 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •